İshak Taşçı; 'Adem Bektaş'ın Ne Reklamı Yaptığını Anlayamadım'

Adem Bektaş’ın billboard reklamları hakkında, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Mimar olduğu için mi reklam yapıyor yoksa bir yerlere aday mı? Ne olduğu belli değil” dedi.

İshak Taşçı; 'Adem Bektaş'ın Ne Reklamı Yaptığını Anlayamadım'

 

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum Seyir Terası’nda gazeteciler ile bir araya geldi.

Atakum’da başkanlık yaptığı 4,5 yıllık dönemde ilçede gerçekleştirdiği projeleri anlatan Taşçı; “2014 Mart ayında devraldığımız günde 55 proje hedefimiz vardı. 4,5 yılda 55 projenin üzerine çıkarak tam 87 projeyi hayata geçirdik” dedi.

 

ADEM BEKTAŞ NE REKLAMI YAPIYOR?

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, gazetecilerinde sorularına yanıt verdi. Toplantıda bir gazetecinin “Adem Bektaş’ın billboardlarda reklamları dönüyor. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz” sorusuna cevap veren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı; “ Reklamlarını bende gördüm. Ama bir şey anlamadım. Adem Bektaş’ın fotoğrafının altında Mimar yazıyor. Kendini mi reklam yapıyor? Mimar olduğu için mi reklam yapıyor? Belli değil.” dedi.

 

ADEM BEKTAŞ ATAKUM’U BELDE Mİ SANIYOR?

Gazetecilerin “Atakum Belediyesi’ne başkan adayı olacak onun için reklam veriyor” demesinin üzerine Taşçı; ” Atakum Belediye Başkanlığına aday ise hangi partiden olacak ya da bağımsız mı girecek? Anlamış değilim. AK Parti’den aday olacaksa parti logosunu yerleştirsin. Bildiğiniz üzere Adem Bektaş, 30 bin kişilik bir beldenin belediye başkanlığını yaptı. O zaman Atakum ilçe değil belde idi. Şimdi Atakum’un nüfusu 200 bine yaklaştı. Her geçen günde Atakum nüfusu hızla artıyor. Atakum artık belde değil ilçe” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER