banner176

İnternet Gazetecilerinden Samsunspor'a Tam Destek

Samsun Valiliği tarafından başlatılan Samsunspor'a Yardım Kampanyasına, Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti tam destek verdi.

İnternet Gazetecilerinden Samsunspor'a Tam Destek

 

Samsun Valiliği tarafından dün akşam saatlerinde başlatılan ve çığ gibi büyüyen Samsunspor'a yardım kampanyasına Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti tam destek verdi. 
 

Kampanyaya 555 Lira 55 kuruşla katılan internet gazetecileri adına bir açıklama yapan Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu; 'Samsunspor şehrimizin tek markasıdır. Kulübümüzün içinde bulunduğu sıkıntılar nedeniyle takımımıza destek vermek artık 1. görevimiz haline gelmiştir. Taraftarlarımızın dün geceden bu yana bankalara koşup maddi destek vermesi son derece anlamlıdır. Taraftarlarımızın Samsunspor için anlamlı duruşuna tam destek veriyoruz.' dedi.

 

SAMSUNSPOR TEK MARKAMIZ
Samsunspor taraftarlarının sosyal medyadan örgütlenerek yarın şehir kulübü önünde yapacakları yürüyüşe de internet gazetecileri olarak tam kadro katılacaklarını belirten Öksüzoğlu; 'Samsunspor bu şehrin ortak değeridir. Bugün kulübümüzün yanında olmak durumundayız. Biz medya kuruluşlarının en büyük görevlerinden birisi de toplumsal duruşlara ve etkinliklere destek vermektir. Hiç bir şekilde taviz vermeden maddi manevi Samsunspor'un yanında olmaya ve yürek koymaya devam edeceğiz. Tüm Samsunluları yarın yapılacak destek yürüyüşüne davet ediyoruz.' diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2018, 12:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER