banner176

İlkadım'da Hedefe Adım Adım

AK Parti ilkadım ilçe Başkanı Hakan Ay yaklaşık 1 ay önce 5 bin 555 olarak belirledikleri hedefe adım adım yaklaştıklarını söyledi, Hakan Ay, “ Bu süre içinde ana kademe olarak mahalle toplantılarımızı koordinatör il yönetim kurulu üyelerimiz ve mahalle başkanlarımız önderliğinde gerçekleştirdik.

İlkadım'da Hedefe Adım Adım

 

Ayrıca bunların yanında geçmiş dönemlerde görev yapan başkanlarımızı, teşkilat mensuplarımızı da ziyaret ederek 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesinde istişareler gerçekleştirdik. Bu toplantılarımızdan çıkan sonuçlara göre yol haritamızı belirledik. Ana kademenin yanı sıra kadın kollarımız başta ev ziyaretleri olmak üzere birçok program gerçekleştirdi. Gençlik kollarımız ise genç seçmenlere ulaşmak adına çok sayıda sosyal faaliyetin içinde yer aldı. 
 
 
 
Bu dönemde mahalle başkanlarımızla sık sık bir araya geldik. Mahalle başkanlarımızla kendi hareket alanlarında ve mahallelerinde kapı kapı çalışmalarını sürdürdü. Yönetimleri ile birlikte sık sık toplanarak mahallelerindeki sorunları bize taşıdı biz de yetkili mercilere ilettik. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte de çalışmalarımızı ramazan ayına yönelik muhteviyata dönüştürdük. Akşam namazı ile yatsı namazı arasında özellikle çay ocaklarında vatandaşla bir araya geldik. Her akşam farklı bir mahallede teravih namazı kılarak İlkadım Belediyemiz’in programlarına katılarak vatandaşlarımızla bir araya gelmekteyiz. Bizim hedefimiz seçimlere kadar İlkadım ilçesinde girmedik ev sıkmadık el bırakmamak.
 
Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2018, 07:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180