Hüseyin Dündar; 'Çarşamba'ya Yol İçin 35 Milyon Lira Bütçe Ayırdık'

Samsun Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Başkan Dündar, 2018 yılında sadece yol çalışmalarımız için 35 milyon TL bütçe ayırdık.” dedi.

Hüseyin Dündar; 'Çarşamba'ya Yol İçin 35 Milyon Lira Bütçe Ayırdık'

 

Adapark Göl Restoran’da düzenlenen toplantıda muhtarlarla bir araya gelen Başkan Dündar, Belediyenin yol çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kaymakam Mustafa Güney, Eski Jandarma Komutanı Ramazan Ünal, Muhtarlar Derneği Başkanı Veysel Oduncu, Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir’inde katıldığı toplantıda karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

 

BAŞKAN DÜNDAR, “ÇARŞAMBA’NIN HİZMETİNDE OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ”

Çarşamba’nın büyük bir ilçe olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Dündar, “Büyük bir ilçe olan Çarşamba’nın işleri de yoğun ve büyük oluyor. Bu büyüklüğe uygun olarakta planlamamızı yapıyoruz ve ona göre çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde inşallah güzel işler yapmaya devam ettireceğiz. Çarşamba’nın evladı olmaktan, Çarşamba’nın hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz.” diye konuştu.  

 

 

DÜNDAR, “YOL ÇALIŞMALARIMIZ ÖRNEK ALINIYOR”

Muhtarlarla her zaman yakın çalışma içerisinde olduklarını söyleyen Başkan Dündar, “Geride bıraktığımız son üç yıl içerisinde Belediye olarak önemli çalışmalar yaptık. Büyük ölçüde hedeflerimizi gerçekleştirdik. 2018 yılında da programlarımızı ve ihalelerimizi yaptık. Ekiplerimiz sahaya girdi çalışmalara başladı. Bu sene büyük ölçüde şehir merkezinde olmak üzere planlamamızda 100 bin metrekare parke yol yapacağız. 100 kilometre sathi kaplama asfalt çalışması yapıyoruz. Yüksek mahallelerimizde şuana kadar yaptığımız 55 Km olan beton yol çalışmamızı devam edeceğiz, 35 km daha beton yol yapacağız. Bunlarla beraber tüm mahalle yollarımızda malzemeli bakım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2018 yılı içerisinde sadece yol çalışmaları için ayrılan maliyet 35 milyon TL’yi aşıyor. “ dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2018, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER