Hürriyet Mahallesi’nde Tok’a Teveccüh

Hürriyet Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne ziyaret yapan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a büyük bir teveccüh gösterildi.

Hürriyet Mahallesi’nde Tok’a Teveccüh

 

Dernek Başkanı Erkut Buldu ve yönetim kurulu üyelerinin daveti üzerine Hürriyet Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma derneğini ziyaret eden Başkan Erdoğan Tok’u Hürriyet Mahallesi sakinleri de yalnız bırakmadı. 

 

 

“İLKADIM’A YAKIŞAN HİZMETLER YAPTIK”

 

Kendisine gösterilen ilgi ve alakadan duyduğu memnuniyeti ifade eden Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “Beş yıl önce güzel ve güçlü bir başlangıç yaparak, ilçemize çok büyük yatırımlar yaptık. Beş yıl geriye dönüp baktığımızda İlkadım’da devasa yatırımlarımızın olduğunu, birçok sorunun çözüldüğünü, vermiş olduğumuz sözleri yerine getirdiğimizi, söz vermeyip de ihtiyaç olan birçok hususu yaptığımızı hep beraber görüyoruz. Şahitlik ediyoruz. 5 yılda 255 milyon TL’lik yatırımlar yaparak İlkadım İlçemiz, 20 yılda alması gereken hizmetleri almış oldu. Çok şükür, İlkadım’a yakışanı yaptık. İlkadım’la ilgili hayallerimiz var. Daha yapacak olduklarımız var. İnşallah o hayallerimizi hep beraber yine birlik ve beraberlik içinde yapmayı Allah’ım bizlere nasip etsin” diye konuştu. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 16:25
YORUM EKLE