banner176

Hayati Tekin ve Tufan Akcagöz İnceden Çizildi

Kemal Kılıçdaroğlu milletvekili aday listelerini açıkladı. Samsun’da Hayati Tekin ve Tufan Akcagöz’ün listeye girememesinin nedeni belli oldu.

Hayati Tekin ve Tufan Akcagöz İnceden Çizildi

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Başkanlığı’nda toplanan MYK ve PM toplantısının ardından Milletvekili adaylık listeleri belli olmaya başladı.

 

Samsun’da listeye en üst sıralardan girmesi beklenen iki ismin liste dışı kalması şok etkisi yarattı. Hayati Tekin ve Tufan Akcagöz açıklanan listeyi görünce hayal kırıklığına uğradı.

 

İŞTE LİSTE DIŞI KALMA SEBEBİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu listelerde, Muharrem İnce’ye yakın yaklaşık 20 milletvekilini ve aday adaylarını listeye almadı. Muharrem İnce'nin ekibinden yalnızca 2 ismin olmasının ardından dikkat çeken bir gelişme yaşandı. CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, listenin ortaya çıkmasının ardından Twitter'dan "Sesim kısıldı" diyerek Zonguldak ve Bartın mitinglerini iptal edebileceğini duyurdu.

 

 

BAŞLARINI YAKAN O FOTOĞRAFLAR

Samsun’da listeye giremeyen Hayati Tekin ve Tufan Akcagöz’ün başını yakan ise, Muharrem İnce’nin Samsun’da düzenleyeceği miting öncesi Çarşamba Havalimanı’nda karşılayan ekipte olması.

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2018, 21:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER