Haşim Bektaş ve Eda Polat'ın Düğün Fotoğrafları Basına Sızdı

Polat ve Bektaş aileleri bu düğünde birleşti. Haşim Bektaş ve Eda Polat çiftinin görkemli düğün merasiminden çok özel fotoğraflar.

Haşim Bektaş ve Eda Polat'ın Düğün Fotoğrafları Basına Sızdı

Aysel ve Tuğrul Polat'ın kızı Eda ile Saliha ve Ercan Bektaş çiftinin oğlu Haşim Buğra, Anakent Sosyal Tesislerinde yapılan kır düğünü ile dünya evine girdi.

Çok renkli bir düğün konsepti hazırlayan Polat ve Bektaş aileleri 2016 yılına damga vurdu. Düğünde küçük çocuklarda unutulmamıştı. Davete gelen çocuklar için pamuk şeker, patlamış mısır ve şekerleme çeşitleri dağıtıldı. 

Anakent Sosyal Tesisleri ön bahçede gerçekleştirilen törende, genç çiftin nikahları kıyıldı. Nikah şahitliğini arkadaşlarının yaptığı Eda ve Haşim Buğra çifti yüzlerce davetlinin önünde  'evet' diyerek birlikte yeni bir yaşama imza attı. 

İlkadım Belediyesi Evlendirme Memuru İbrahim Yılmaz'ın nikahını kıydığı Eda ve Haşim Buğra çifti tebrikleri önce kabul etti.

Tebriklerin ardından genç çift sahneye çıkarak ilk danslarını yaptı. Samsunlu ses sanatçısı Aslı'nın gece boyunca söylediği şarkılarla davetliler doyasıya eğlendi.  Polat ve Bektaş ailelerinin biricik evlatları Eda ve Haşim Buğra çiftinin açık havada adeta dillere destan denilecek şekilde organize edilen düğünün ilerleyen saatlerinde  gökyüzüne dilek balonları bırakıldı.

Eda ve Haşim Buğra çifti ile arkadaşlarının hep birlikte  mutluluk ve saadet temennileri ile uçurulan dilek balonları karanlık geceyi aydınlattı.

Çiftin düğün merasimi, Polat ve Bektaş ailelerinin hep birlikte  çektiği düğün  halayı ile son buldu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2016, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER