Görevden Alınan MHP İl Başkanı Taner Tekin Açıklama Yaptı

Cumhur İttifakına aykırı davranışları nedeniyle görevden alınan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, açıklama yaptı.

Görevden Alınan MHP İl Başkanı Taner Tekin Açıklama Yaptı

 

AK Parti ile MHP arasında oluşturulan Cumhur ittifakına aykırı açıklamaları nedeniyle MHP Genel Merkezi tarafından görevden alınan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. 

 

Taner Tekin Veda Ettiği O Açıklama;

Değerli Samsunlu hemşehrilerim, Yol yürümekten her zaman gurur duyduğum ülküdaşlarım...
Yaklaşık 3 yıldır Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin takdirleriyle yürütmekte olduğum Samsun İl Başkanlığı görevim bugün itibariyle Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin talimatlarıyla son bulmuştur.
Herkesin bilmesini isterim ki ömrümü adadığım Türk Milliyetçiliği ve Türk İslam Ülküsü davama hizmet etme kararlılığım bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da devam etmektedir. Şahsıma güvenerek İl Başkanlığı gibi kutsal ve şerefli bir görevi bizlere emanet eden Türk Dünyasının ve Milliyetçi Ülkücü Hareketin Bilge Lideri Genel Başkanım Sayın Devlet Bahçeli Bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunar; ömrüm vefa ettiği sürece son nefesime kadar almış olduğu her kararı sorgulamaksızın emrinde olduğumu dost düşman herkesin bilmesini isterim.
Görevimiz boyunca bizlere desteklerini esirgemeyen tüm Genel Başkan Yardımcılarıma MYK üyelerime, İl yöneticilerime, İlçe Başkanlarıma, ülküdaşlarıma ve her biri birbirinden değerli hemşehrilerime bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER