banner176

Gençlik Spor Etkinliğinde Gençleri Uyuşturuyorlar

Samsun’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Özel Sporcular ve Engelliler etkiliğinde gençlere uyuşturucu hap ve extacy müzikleri ile gençleri eğlendiriyorlar.

Gençlik Spor Etkinliğinde Gençleri Uyuşturuyorlar

 

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından "Otizmin Farkındayız, Onların Yanındayız" etkinliği düzenlendi. 
Bulvar Alışveriş Merkezindeki programda, engelli ve otizmli öğrenciler, şarkı söyledi, oyun oynadı ve spor yaptı. 


Etkinliğe katılan Samsun Valisi Osman Kaymak, devletin son yıllarda engelliler, kadınlar ve yaşlılar üzerine yoğun çalışmalar yaptığını söyledi. Engelli çocuklarının her zaman yanlarında olan ailelere teşekkür eden Kaymak, "Biz de devlet olarak yanınızdayız. Sizin bu yükünüzü almaya çalışıyoruz. Dünyanın en güzel çocukları, melekleri." dedi.
Etkinliğe, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ahmet Güral  Karayılmaz, Özel Sporcular Spor Uzmanı Ömer Şentürk ve aileler katıldı. 

 

 

ETKİNLİKTE EXTACY MÜZİKLERİ
Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte gençlere uyuşturucu müzikleri dinletildi. Etkinlik alanında çalınan müzikle gençlerin bilinç altına uyuşturucu kullanımı yerleştirildi. Etkinlik alanında çalan müzikler bir kısım vatandaşlar tarafından eleştirilirken bazı vatandaşlar çalan müziğe aldırış etmeden oyun oynamaya devam etti.

 

 

İŞTE O ÇALAN MÜZİĞİN SÖZLERİ
Ben bir karabiberim
Yuvarlanir giderim
Cok konusma kaynana
Kizini alir giderim
Kaynana Kaynana Kara suratli kaynana
Allah var yukarda benimle oynama
Hap koydum ex koydum
İçine de roc koydum
Kaynanamin adini kuyruklu yilan koydum

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 12:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER