Gelen Araçlar Geri Gönderiliyor

Samsun'da etkisini sürdüren kar yağışı yüzünden bölge trafik ekipleri, olumsuzluk yaşanmaması için denetimleri artırdı. Ekipler, Samsun-Ankara kara yolundaki kontrollerinde Ankara istikametine giden ve kış lastiği olmayan tırların geçişine izin vermedi. Samsun, Amasya ve Çankırı'da kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor.

Gelen Araçlar Geri Gönderiliyor

 

Samsun'da etkisini sürdüren kar yağışı yüzünden bölge trafik ekipleri, olumsuzluk yaşanmaması için denetimleri artırdı.

 

KIŞ LASTİĞİ OLMAYAN GERİ DÖNÜYOR

Ekipler, Samsun-Ankara kara yolundaki kontrollerinde Ankara istikametine giden ve kış lastiği olmayan araçların geçişine izin vermedi.

 

TIR KANALA DÜŞTÜ

Çakallı mevkisinde kayan tır, yol kenarındaki kanala düştü. Ekipler, çekici ile tırı düştüğü yerden çıkardı. Yolda uzun tır kuyrukları oluştu.

 

 

KAVAK’TA YOĞUN KAR

Bölgede etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle Samsun ve Kavak arasında ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları ekipleri, yolda tuzlama çalışması yaparken iş makineleriyle kar birikintileri temizleniyor.

 

 

 

AMASYA TARAFINDA TRAFİK YOĞUN

Samsun - İstanbul kara yolunun Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesi kısmında da kar yağışı yüzünden ulaşımda aksamalar yaşanıyor.

Hasarlı kazaların meydana geldiği bölgedeki Ulubel mevkisinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları ekipleri, tuzlama çalışmalarını sürdürüyor.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 19:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER