Fuat Köktaş’tan, Mustafa Candal’a Sert Eleştiri

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Tekkeköy ilçesinde katıldığı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında, İyi Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Candal’ı isim vermeden sert şekilde eleştirdi. Köktaş, “ Bu mesaj, Tekkeköy’e ben hizmet edeceğim diyen, döneklere, satıcılara verilen en büyük mesajdır. Aklını kiraya verenlere en büyük mesajdır.” dedi.

Fuat Köktaş’tan, Mustafa Candal’a Sert Eleştiri

AK Parti, Samsun’un Tekkeköy ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışı yaptı.

SKM açılışına, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP İlçe Başkanı Sevinç Vural, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar katıldı.

 

 

SKM açılışında vatandaşlara hitap eden AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, isim vermeden İyi Parti Tekkeköy Başkan Adayı Mustafa Candal’ı eleştirdi. Köktaş, “Bu akşam bu kalabalık, bu akşam bu heyecan bize neyi hatırlatıyor biliyor musunuz? 5 yıl önce, Tekkeköy’ün makus talihini değiştiren kadrolara karşı, şu ailenin bu ailenin güdümünde olmaktan kurtulan Tekkeköy’ün, 1956 yılından beri ilçe olan Tekkeköy’ün köy olarak kalmasına vesile olan, Tekkeköy’ün köy olarak kalmasına dur diyen sizleri tebrik ediyorum.

Onlara geçit vermeyen, artık Tekkeköy’de söz de, karar da bizimdir diyen sizleri tebrik ediyorum. Bu mesajınız çok net olarak anlaşılmıştır. Mesaj yerini bulmuştur. Bu mesaj nedir biliyor musunuz? AK Parti’de siyaset yapmaya başlayan, AK Parti’de neredeyse her dönem aday adayı olmuş, bu şehirde ilçe başkanlığı yapmış, ama 11 ay sonra kaçmış. AK Parti’de il başkan yardımcılığı yapmış, ama 2 yıl sonra kaçmış. Tekkeköy’e ben hizmet edeceğim diyen, döneklere, satıcılara verilen en büyük mesajdır. Aklını kiraya verenlere en büyük mesajdır. Öyle köpeksiz köy bulup, değneksiz gezenlere bir mesajdır. Harmanda izi olmayıp, hasatta gözü olanlara mesajdır. Bu iş bu kadar kolay değil.” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 17:08
YORUM EKLE