FETÖ Hükümlüsü Ahmet Çakır'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Samsun mitingi sonrası vatandaşlarla birlikte çayla simit yiyen Erdoğan'ın yanında fotoğraf karesine giren FETÖ’den tutuklanan Simit Center sahibi Ahmet Çakır’ın yeni fotoğrafı ortaya çıktı.

FETÖ Hükümlüsü Ahmet Çakır'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun Mitingi sonrasında vatandaşların arasında simit yemesi ve çay içmesi sırasında fotoğraf karesine yansıyan bir görüntü Samsun'da şok etkisi yarattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun mitingi sonrası, miting alanından ayrılıp yakındaki bir simit salonundaki vatandaşların çağrısını kıramayıp simit ve çay ikramını kabul etti. 

 

 

Erdoğan'a yapılan çay ve simit ikramı sırasında Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun Milletvekili Adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaslan, Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş da yanındaydı.

 

FETÖ HÜKÜMLÜSÜ İLE AYNI KAREDE

Ancak bu ziyaret sırasında sosyal medya hesaplarına yansıyan bir fotoğraf karesi Samsun'da derin bir endişeye yol açtı. Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşlarla fotoğraf çektirdiği sırada yanlarına FETÖ davasından yargılanan ve 3 yıl 1 ay hapis cezası alan işyeri sahibi Ahmet Çakır'ın da aynı karede olduğu görüldü. 

 

 

Üst düzeyde korunması gereken, bu nedenle bulunduğu her noktanın, gittiği yerlerin önceden kontrol edilmesi, tehlike doğurabilecek kişilerin bölgeden uzaklaştırılması lazımken FETÖ'den hüküm giymiş bir işadamının elini kolunu sallayarak yanına yaklaşabilmesi Samsun'da sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.

 

ERDOĞAN’IN HEMEN ARKASINDA POZ VERDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Edoğan’ın vatandaşlarla birlikte fotoğraf çektirdiği anlarda FETÖ’den 3 yıl 1 ay hapis cezası alan Cimit Center sahibi Ahmet Çakır’ın Cumhurbaşkanı’nın hemen arkasında poz verip gülmesi derin endişeye sebep oldu.

 

İşte O fotoğraf

 

KİMSE UYARMADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, FETÖ’den hüküm giyen ve işyerine kayyum atanan Simit Center hakkında bilgi vermediği ve uyarmadığı öne sürüldü.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER