Fatih Öztürk AK Parti’den İlkadım Aday Adayı Oldu

23. Dönem AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlerde AK Parti İlkadım Beledi Başkanı Aday Adayı oldu.

Fatih Öztürk AK Parti’den  İlkadım Aday Adayı Oldu

 

23. Dönem AK Parti Samsun Milletvekili olan Fatih Öztürk,  İlkadım için Ak Parti İlçe teşkilatında başvurusunu ilçe başkanı Av.Hakan Ay’ a teslim etti.

Öztürk; ‘ Doğduğum şehir Samsun’ a yaşadığım İlkadım’ a tecrübelerimi aktarmak ve belediyeciliğe yeni bir bakış, yeni bir soluk getirmek için aday adaylığımı açıklıyorum’ dedi.

 


FATİH ÖZTÜRK KİMDİR?

Fatih Öztürk, 5 Şubat 1972'de Samsun Terme'de doğdu. Babasının adı Ahmet, annesinin adı Hanife'dir.

Yönetici; İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'ni bitirdi.

TRT başta olmak üzere mesleği ile ilgili çeşitli ulusal gazete ve televizyon kanallarında çalıştı. Flash TV'de program yapımcılığı ve sunuculuğu yaptı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde görev aldı. Bayrampaşa Belediyesi'nde Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü ve Başkan Danışmanlığı görevlerinde bulundu. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü, Gençlik Spor Genel Müdürlüğü'nde Genel Sekreter ve Daire Başkanı olarak görev yaptı. Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali Genel Müdürü oldu. Birçok dernek ve vakfın yönetim kurulu üyeliklerinde bulundu. Samsun Turizmciler Derneği Başkan Vekilliği görevini üstlendi. 23. Dönem AK Parti Samsun Milletvekilliği yaptı.

Orta düzeyde İngilizce bilen Öztürk, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER