Erkut Çiftçi, Devlet Bahçeli İle Görüşmeye Gitti MHP Karıştı

Erkut Çiftçi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye İlkadım Belediye Başkanı adayı olmak istediğini söyleyince Samsun MHP’de ortalık karıştı. İl Başkanı Taner Tekin ve ilçe Başkanı İkram Erdemir, Çiftçi'ye "Sen kime sordun da gittin" dedi.

Erkut Çiftçi, Devlet Bahçeli İle Görüşmeye Gitti MHP Karıştı

 

Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için, İlkadım Belediye Başkanlığı’na aday olacağını her platformda dile getiren MHP’li Erkut Çiftçi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Ankara’ya görüşmeye gitti.

 

İLKADIM’IN ADAYI BENİM

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye İlkadım Belediyesi Başkanı Aday Adayı olduğunu, bu hizmete talip olduğunu belirten Erkut Çiftçi’ye, Samsun MHP İl Teşkilatı tepki gösterdi.

 

 

SEN KİME SORDUN DA GİTTİN

Erkut Çiftçi’nin, MHP Samsun İl Yönetimi’ne ve İlkadım İlçe Yönetimi’ne danışmadan İlkadım Belediyesi Başkanı Aday Adayı olmak istediğini Devlet Bahçeli'ye açıklaması Samsun’da krize yol açtı. MHP Samsun Yönetimi’nin ciddiye alınmaması nedeniyle MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin’i ve MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir,  Erkut Çiftçi’yi telefonla arayarak “Sen kime sordun da gittin” diye tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2018, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER