Erhan Usta’nın Adaylığı Proje Mi?

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, hakkında çıkan proje aday iddialarına açıklama yaptı. Erhan Usta, büyükşehire aday olarak Mustafa Demir’e gidecek olan oyları alacağını söyledi.

Erhan Usta’nın Adaylığı Proje Mi?

 

İyi Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, Erhan Usta’nın adaylığı hakkında ‘proje aday’ açıklaması yapmıştı. Erhan Usta, proje aday açıklamasına cevap verdi.

 

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Samsun Haber Ajansı’ndan Şahin Binici ile yaptığı röportajda; “Bazıları çıkıp Erhan Usta proje şeklinde açıklamalar yaptı. Biz kimin projesiyiz bunu da açıklasınlar. Böyle bir iddia olabilir mi?” dedi.

Erhan Usta röportajda şu ifadelerde bulundu;

TEHDİTLER Mİ ALIYORSUN?

Ben hiçbir partiden aday olmayacağımı sosyal medya üzerinden açıkladığım zaman, vatandaşlar bana, ‘Kardeşim biz ümitlenmiştik. Ümidimiz kursağımızda kaldı. Bazıları ise tehditler mi alıyorsun. Neden aday olmuyorsun’ dediler. Şimdi bunları duyunca biz de Karadenizliyiz sonuçta böyle bir karar aldık. Bu kararımızı da Atatürk’ün Samsun’a çıktığı saatte açıkladık.

 

TROLLER SALDIRDI

Tabii ben adaylığımı açıkladıktan sonra, 2 gün içerisinde bazı siyasi troller tarafından vazgeçirilmek için ortaya ‘Bu projedir’ iddiaları atıldı. Çok çirkin şeyler söylendi.

 

MUSTAFA DEMİR’E GİDEN OYLARI ALACAĞIM

Mustafa Demir ve taraftarları. Bunlar Samsun’u talan etmeye yönelik bir ekip oluşturmuş. Bundan Tayyip beyin de haberi yok. Bu troller bizi vazgeçirmek adına elinden geleni yaptı. Çünkü benim olmadığım bir seçimde Mustafa Demir bu seçimi alırdı. Benim çıkmam onları engelledi. Bu nedenle bir sürü iftiralar attılar. Ama benim aday çıkmam tüm oyunları bozdu.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 21:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER