Erhan Usta; 'Söylediği Sözler İçin Utanacak'

Bağımsız Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Erhan Usta, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu’nun sözlerine karşılık, “Bir gün herkes söylediği sözlere utanacak” dedi.

Erhan Usta; 'Söylediği Sözler İçin Utanacak'

 

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu’nun Erhan Usta’nın bağımsız aday olması ile ilgili yaptığı açıklamalardan sonra Bağımsız Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Erhan Usta’dan bir cevap geldi.


“POLEMİĞE GİRMEK İSTEMİYORUM”

Başkan Güleroğlu’nun adaylığı ile ilgili söylemlerine karşılık konuşan Usta, “Siyasette bu tür şeyler olabilir ama ben kimseyle polemiğe girmek istemiyorum. Sadece kendi işime bakıp çalışıyorum. Bağımsız aday olmam ve MHP’deki yaşanan olaylarla ilgili herkes bir şey diyor. Bir gün herkes söylediği sözlere utanacak” açıklamasında bulundu.


İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu Erhan Usta ile ilgili şunları söylemişti:

“Erhan Usta karakter olarak düzgün bir insan ama bu son yaptığı kendisine yakışmadı. İnanıyorum ki birçok insan bu ayrımı yapacaktır ve o teveccühü Erhan Usta’ya göstermeyeceklerdir. Erhan Usta’nın bağımsız aday olması da AK Parti’nin bir oyunudur. AK Parti’ye ve adayına olan tepki nedeniyle seçmenler yok sayılan bir MHP adayına oy vermek yerine yönlendiği alana gitmemek için mücadele ediyor”

Haber: Müberra Taşçı / Samsun Haber Ajansı

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 21:48

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.