Erhan Usta Belediye Başkanı Olunca Başka Partiye Mi Geçecek?

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, hakkında çıkarılan dedikodulara cevap verdi. Usta, Balkan Türkleri Derneğinde katıldığı bir programda; Erhan Usta, başkan olarak seçildikten sonra başka parti geçecek diye dedikodular çıkarıyor. Şunu herkes iyi bilsin. Başka bir partiye geçmeyeceğim. Biz niye başımıza patron bulalım. Bizim patronumuz millet olacak'' dedi.

Erhan Usta Belediye Başkanı Olunca Başka Partiye Mi Geçecek?

 

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Balkan Türkleri Derneğinde konuştu. Sabah saatlerinde Kavak'ta esnaf ve vatandaşlarla buluşan Usta, programının sonunda Balkan Türkleri Derneğinde bir konuşma gerçekleştirdi.

 

FİTNE ÇIKARILMAYA ÇALIŞILIYOR

Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Erhan Usta, ''Bağımsız olarak belediye başkanı seçilir, başka partiye geçerse ne olacak diyorlar. AK Partililerin olduğu yere gittiği zaman yarın bu MHP'ye geçer, İYİ Partiye geçer, MHP'lilerin yanına gittikleri zaman yarın bu AK Partiye geçer diye dedikodu dolaştırıyorlar. Bütün kesimlerin bir teveccühü olduğunu görüyorlar dolayısıyla böyle bir fitne çıkarmaya çalışılıyor. Bizim burada milletimize taahhüdümüz var. Biz bağımsız büyükşehir belediye başkanı olmamız durumunda süremiz olan 5 yılı Allahın izniyle bağımsız olarak tamamlayacağız. Zaten bunun aksini düşünmek mantıklı da değil. Akıl sahibi bir insan, bağımsızdan belediye başkanı olacaksın, bu kadar imkansızlıklarla,zorluklarla, milletin teveccühünü alacaksın, sonra da milletin iradesinin dışında irade gösterip bir başka partiye geçip gel bakalım bana patronluk yap diyeceksin. O da sana talimat verecek. Biz niye başımıza patron bulalım. Bizim patronumuz millet olacak'' dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 12:44
YORUM EKLE