Erhan Usta, Başkan Olursa Partili Meclis Üyeleri İle Anlaşabilir Mi?

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, ‘Başkan olunca meclis üyeleri ile koordineli çalışamaz, nasıl Samsun’a hizmet edecek’ sorusuna cevap verdi.

Erhan Usta, Başkan Olursa Partili Meclis Üyeleri İle Anlaşabilir Mi?

 

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, gazeteciler ile Atakum Yalı Kafe’de bir araya geldi. Usta, Samsun için projelerini açıkladıktan sonra gazetecilerin sorularına cevap verdi.

 

MECLİSİ CANLI YAYIN İLE VATANDAŞA İZLETECEĞİZ

Bağımsız aday olarak başkan olduktan sonra, partili meclis üyeleri ile koordineli çalışamaz, Samsun için bir şeyler yapamaz, eli kolu bağlanır sorusuna cevap veren Erhan Usta, “Önceleri bağımsız olursa devletten destek alamaz diye dedikodu çıkardılar, şimdi de partili meclis üyeleri ile koordineli çalışamaz Samsun’a hizmet edemez dedikodularını çıkarıyorlar. Samsun’a nasıl yatırım getirilirin cevabını daha önce verdim. Meclis üyeleri ile de beraber çalışırım. Meclis toplantılarını canlı bağlantı ile yöneteceğim. Samsun için yararlı ne varsa canlı bağlantı ile dile getireceğiz, çözüm yolları arayacağız. Samsun’un faydası için hangi meclis üyesi olumsuz oy kullanırsa, onu tüm Samsun halkı canlı yayın ile izleyecek. Onun için hiçbir meclis üyesi, sırf Erhan Usta’ya ters düşmek adına Samsun halkını karşısına almaya cesaret edemeyecek. Benim arkamda halk var. Kimse bu halkı karşısına alamaz” dedi.

Kaynak: Gerçek Taraf

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 13:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER