Erdal Bozkurt AK Parti Salıpazarı Aday Adayı Oldu

Samsunlu gazeteci Erdal Bozkurt, AK Parti'den Salıpazarı Belediye Başkan adayı adaylığını açıkladı. Bozkurt, “Biz Salıpazarılıyız hepimiz bir birimizin cenazesine ve düğününe katılacak insanlarız ve bir araya geleceğiz. İnşallah bu süreci adam gibi geçireceğiz" dedi

Erdal Bozkurt AK Parti Salıpazarı Aday Adayı Oldu

 

Samsun Medya Grubu (SMG) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdal Bozkurt, 31 Mart 2019 yerel seçimleri için AK Parti'den Salıpazarı Belediye Başkan adayı adaylığını açıkladı. 

 

SAMİMİYET, GAYRET VE TEVAZU

Partisinin ilçe binası toplantı salonunda aday adaylığını açıklayan ve evraklarını AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman’a teslim eden Erdal Bozkurt, sürecin güzel geçeceğine inandığını söyledi. Bozkurt, “Bugün AK Parti'den Salıpazarı Belediye Başkan aday adaylığı için resmi başvurumu sistem üzerinden yapıp, buraya evraklarımı vermeye geldim. İlçe başkanımız İsmail Yaman'a gösterdiği nezaketten dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bu seçim dönemini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirlediği gibi samimiyet, gayret ve tevazuyla geçireceğiz. Diğer partilerden de aday çıkacak. İnşallah bu süreç güzel şekilde geçer. Biz Salıpazarılıy,ız hepimiz bir birimizin cenazesine ve düğününe katılacak insanlarız ve bir araya geleceğiz. İnşallah bu süreci adam gibi geçireceğiz. Salıpazarılılar bu dönemi kendine yakışır şekilde atlatacaktır” dedi. 

 

SİZ SAHALARA İNİN!

Erdal Bozkurt’a çıktığı aday adaylığı sürecinde başarılar dileyen AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman, “Erdal Bozkurt kardeşimize teşekkür ediyoruz. Özverili bir şekilde partimize başvurdu. Süreç il başkanlığımız ve genel merkez bazında devam edecek. Siz sahalara inin, halkla buluşmaya devam edin. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 19:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER