Engelli Yoluna Park Eden Hayati Tekin’in Şoförü Kenan Taşkın Çıktı

Hayati Tekin’in şoförlüğünü yapan iş adamı Kenan Taşkın’ın engelli yoluna park ettiği haberi üzerine “Engelli yoluna park etmedim, bu haber Hayati Tekin’i karalama çalışmasıdır” açıklaması yaptı. Kenan Taşkın’ın aynı gün başka bir yerde yine hatalı park yaptığı ortaya çıktı.

Engelli Yoluna Park Eden Hayati Tekin’in Şoförü Kenan Taşkın Çıktı

 

Gerçek Taraf haber sitesi tarafından gündeme taşınan “'Hayati Tekin'in Görme Özrü” başlıklı haber üzerine Hayati Tekin’in şoförlüğünü yapan iş adamı Kenan Taşkın açıklama yaptı.

 

GERÇEKLERİ GÖRMEZDEN GELDİ

Taşkın haberlerin gerçeği yansıtmadığını ileri sürürken, hatalı park haberini siyasi bir habermiş gibi değerlendirerek “Bu haber adeta Hayati Tekin'e karşı yapılan karalama kampanyasıdır" dedi.

 

 

ENGELLİLERDEN ÜZERİNDEN PRİM

Hatalı park ettiğini kabullenmeyen Kenan Taşkın, “Benim kadar engellilere destek veren yoktur” açıklamasında bulunarak engelliler üzerinden prim yapmaya çalıştı.

 

KISA SÜRELİ DURDUM DEDİ

Seçim gezileri kapsamında Hayati Tekin’in şoförlüğü üstlendiğini ve arabanın kendisine ait olduğunu belirten Kenan Taşkın, “Olayın yaşandığı zaman fotoğraf çekilmesi için sadece bir kaç saniye durdum. Ardından hemen hareket ettim” diye konuştu.

 

AYNI PARK HATASINI BİR KEZ DAHA YAPTI

Kaldırıma aracını çekerek hem yayaların hem de engellilerin geçişine zorluk çıkaran Kenan Taşkın, aynı gün farklı bir noktada da hatalı park yaptığı ortaya çıktı.

Hayati Tekin plakalı aracın aynı gün Bankalar caddesi üzerinde park yasağının olduğu bölgeye de aracını çektiği ortaya çıktı.

 

İŞTE O HABER

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER