banner176

Ekonomist Bankacı Süleymanoğlu, Samsun'a Yatırım Ve Atılım Projelerimizle Hizmete Talibiz

Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Ekonomist Bankacı Süleymanoğlu, Samsun'a Yatırım Ve Atılım Projelerimizle Hizmete Talibiz

 

Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu görevinden istifa ederek, Samsun milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı binasında basın toplantısı düzenleyen Süleymanoğlu; “Uzun yıllar bankacılık ve finans sektöründe üst düzey yöneticiliği yaptım, kritik görevlerde rol aldım şimdi de Samsun için elimden geldiğince hizmet etmeye hazırım” dedi.

 

 

Süleymanoğlu şöyle devam etti;

Ülke çapında kritik projelere ve başarı öykülerine imza attım. Samsun gençliğimin, yöneticilik yaşamımda en güzel günlerimin geçtiği, eşimi seçtiğim benim için kutsal bir kent.

Samsun bize çok şey verdi. Gün, bu güzel kentin bize verdiklerini geri vermek, layık olduğu yerlere taşımak için bu muhteşem kentin hizmetkârlığına soyunmak günüdür.

Bu güne kadar sahip olduğum tecrübemi, birikimimi, Ankara’da sahip olduğum insan  ilişkilerimi ortaya koyarak Samsun için geceli gündüzlü çalışacağımızı hepinizin önünde beyan ediyorum.

Samsun’un değerlerini koruyarak, yatırım ve atılım projeleri ile birlikte, dünkü halinden daha iyi hale getireceğiz.

 

 

SELAHATTİN SÜLEYMANOĞLU KİMDİR?

1962 yılında Alucra Giresun'da doğdu.

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İlişkiler Bölümünde yüksek lisans yaptı.

Adabank AŞ’de Müfettiş Yardımcısı olarak başladığı meslek hayatına 1991-2001 yılları arası Türkiye Emlak Bankası AŞ’de Müfettiş, Müdür, Bölge Başmüdürü olarak devam etti.

2001 yılında Şube Müdürü olarak Türkiye Halk Bankası AŞ’de göreve başladı. 2007 yılından itibaren Risk Takip ve Tasfiye, Risk Yönetimi ve İç Kontrol, Operasyonel İşlemler Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenen Süleymanoğlu, 18.07.2017 tarihinden itibaren İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 
Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2018, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180