Değişim Başladı, Yusuf Ziya Yılmaz'ın İzleri Samsun'dan Siliniyor

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak aralıksız 16 yıl görev yapan Yusuf Ziya Yılmaz'ın, "Sizin İçin" sloganı değiştirildi.

Değişim Başladı, Yusuf Ziya Yılmaz'ın İzleri Samsun'dan Siliniyor

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı görevini 19 yıldır kesintisizi sürdüren Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde milletvekili adayı olmak için başkanlık görevinden istifa etti. Yerine de Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'in gelmesi için AK Parti Genel Merkezi'ne ismini verdi.
 
YILMAZ, BÜYÜKŞEHİRİ BIRAKMAK İSTEMEDİ
Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti'den Samsun Milletvekili olurken, Şahin ise AK Parti Genel Merkezi'nin aldığı karar ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. Yılmaz, başkanlık görevini Şahin'e bırakırken büyükşehirin işlerine müdahil olacağını düşünüyordu. Ama işler sandığı gibi olmadı.
 
ARALARI AÇILDI
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, işine sürekli müdahele edilmesinden rahatsız olunca Yılmaz ile aralarında soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Şahin ne yapsa karşısında Yılmaz'ı buldu. Başkan Şahin'de Yusuf Ziya Yılmaz'ın a takımı kadrosunu görevden alarak ve görev yeri değişikliği ile dağıtmaya başladı. 
 
 
SİZİN İÇİN SLOGANI DEĞİŞTİ
Başkan Şahin, son olarak Yusuf Ziya Yılmaz'ın her projesinde kullandığı "Sizin için" sloganını değiştirerek "Birlikte Başaracağız" sloganını kullanmaya başladı.
Kaynak: GerçekTaraf.com /Okan Çakır
Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2018, 13:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER