Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun Mitingine Binlerce Vatandaş Katıldı

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Samsun’da düzenlediği mitinge katılarak vatandaşlara hitap etti. Vatandaşlar mitinge ilgi gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun Mitingine Binlerce Vatandaş Katıldı

 

CHP'nin politikalarını eleştiren Erdoğan, şöyle konuştu:

"Kahraman güvenlik güçlerimizin çok ince çalışılmış operasyonlarıyla tek bir sivile zarar vermeden teröristleri yok ettik. O gün başarılı olamayanlar bugün bir başka yoldan tünel kazıyorlar. O zaman fiziki tünellerle hedefine ulaşamayanlar bugün benzer bir tüneli siyasi olarak CHP listelerinden açıyorlar. Milli iradeye karşı kazılan bu tüneli de mevcut CHP yönetiminin rızası, onayı, açık desteğiyle gerçekleştiriyorlar. Şu anki yönetim altında CHP'nin asli görevi maalesef bölücülere aracılık yapmak, koltuk değnekliği yapmak haline dönüşmüştür."

 

"Tünel siyaseti aleni iş birliğine vardı"

Partiler arası ittifaklara dikkati çeken Erdoğan, "Özellikle bölücü örgütün siyasi uzantılarının aday göstermediği illerde bu tünel siyaseti aşikardır. Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgemizde ise tünel siyaseti artık çok farklı boyutlara, aleni iş birliğine varmıştır. CHP ve şürekası sadece bölücü örgütün tünel siyasetine aracılık etmiyor; milletle yürümemize, kaynaşmamıza da leke sürmek istiyor." dedi.

 

"Anketçilerin değil milletin sözü kıymetli"

Seçim öncesi anketlerini değerlendiren Erdoğan, "Bizim için anketçilerin değil, milletin sözü kıymetlidir. Bizim için medyanın değil, meydanın ne dediği önemlidir." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2019, 18:08
YORUM EKLE