CHP’nin Atakum’da Çaktığı Tek Bir Çivisi Yok

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum’da gerçekleştirilen hizmetlerde CHP’nin tek bir çivisi yok. Destek olmak yerine sürekli projelerin aksaması için uğraşıyorlar” dedi.

CHP’nin Atakum’da Çaktığı Tek Bir Çivisi Yok

 

Samsun Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Atakum Seyir Terası’nda bu sabah düzenlediği basın toplantısında 4,5 yıldır ilçede gerçekleştirdikleri projeleri gazetecilere anlattı.

2014 yılı yerel seçimlerinde CHP’li Metin Burma’dan görevi devralan AK Partili Belediye Başkanı İstak Taşçı, seçimlerden bu zamana kadar geçen 4,5 senede ilçede yaptığı projeleri anlattı.

 

CHP’NİN ATAKUM’DA TEK BİR ÇİVİSİ YOK
Seçimlerde 55 proje sözü veren İshak Taşçı, görevde olduğu 4,5 senede 87 projeyi hayata geçirdiklerini belirterek bu süreçte CHP’den hiçbir destek görmediklerini söyledi. Taşçı; “Görevi aldığımızdan beri 55 proje sözünü yerine getirmek için çalıştık. Ama baktık ki 55 proje Atakum için yetersiz, biz bu sayıyı 87’ye çıkardık ve tamamladık. Atakum’da hayata geçirilen projelerde AK Parti’nin ve MHP’nin desteğini her zaman gördük. MHP’li meclis üyelerimiz, vatandaşın hayrına olacak her projenin altına gözü kapalı imza attı. Ama CHP’li meclis üyelerimiz her projeye itiraz etti. Muhalefet yapmak için muhalefet ettiler. Vatandaş hayrına ne kadar proje gerçekleştirdiysek CHPli meclis üyelerimiz itiraz ederek çalışmalarımızı yavaşlattılar. O nedenle CHP’nin bu projelerde çaktığı tek bir çivisi bile yok” dedi.

 

 

Atakum Seyir Terası’nda gerçekleştirilen basın toplantısının ardından Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ilçede gerçekleştirilen projeleri tek tek gazeteciler ile gezerek bilgi verdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER