banner176

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığından Salıpazarı'na Yol Süpürme Aracı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Salıpazarı Belediyesine yol süpürme ve temizlik aracı hibe edildi.

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığından Salıpazarı'na Yol Süpürme Aracı

 

Salıpazarı Belediyesi tarafından hazırlanan hibe projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığına sunularak, yol süpürme ve temizlik aracı hibe edilmesi çalışmalar neticesin de onaylanmıştı. Onaylanan yeni yol temizleme aracı Salıpazarı Belediyesine teslim edildi.

 

 

Temizlik imandadır diyen Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, "Belediye olarak öncelikli görevlerimizden birisi de ilçemizde çevre temizliğidir. Göreve geldiğimiz günden beri, temiz bir çevreye sahip Salıpazarı için çalışıyoruz." dedi.

 

 

İlçenin Büyükşehir yasasından sonra  geniş bir yerleşim alanına sahip olduğunu belirten Başkan Akgül, "İlçemizde Belediye hizmetlerini en güzel şekilde yerine getirmek için araç ve iş makineleri parkımızı sürekli yenilemeyi ve güçlendirmeyi amaç edindik. Daha öncede ilçemizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmak üzere birçok aracı belediyemizin bünyesine kazandırmıştık.

 

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yüzde yüz hibe yoluyla alınan yol süpürme aracı 4,5 metreküp hacim kapasiteli ve ÖTV hariç 267 bin TL değerinde.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 10:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kibar Aslan
Kibar Aslan - 1 yıl Önce

Yavaşbey merkez mah merkez sok no 133 de ikametgah etmekteyim yolumuz zor koşullarda arabayla gidilip gelinmektedir mahalleye girişte yola akan ahır ve tuvalet giderlerinin kokusundan hem dışarıdan gelen misafir hemde büyük küçük rahatsız olmaktayız sizden ricam bu yola bir düzen veya bir çare olmanız dileğimizle sayın BAŞKANIMIZA arz ederiz teşekkür ederiz saygılarımızla

Kibar Aslan
Kibar Aslan - 12 ay Önce

Yavaşbey merkez mah merkez sok yolumuza akıtılan ahır ve gider suyuna bi çözüm bulmanızı önemle rica ederim yolun ortasından akan bis suyun çocuklarımızın sağlık konusunu tehlikeye sokmasından endişe etmekteyiz sizden ricam bu duruma Bi el atmanız teşekkür ederiz saygılarımızla

SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180