Çağatay Kılıç, 'Yorulmak Yok, Yolumuza Devam Edeceğiz'

AK Parti Samsun Milletvekili Çağatay Kılıç, İMG'ye çok özel açıklamalar da bulundu. Samsun'a hizmetlerin ara vermeden devam edeceğini belirten Kılıç;'Şehrimizi Türkiye'nin marka şehirlerinden biri yapmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz.' dedi.

Çağatay Kılıç, 'Yorulmak Yok, Yolumuza Devam Edeceğiz'

 

Gençlik ve Spor Eski Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a yaptığı ziyarette İnternet Medya Grubu (İMG) üyeleriyle bir araya geldi. Samsun'un son yıllar da hizmet ve yatırımlar yönünden çok önemli mesafeler aldığını söyleyen Kılıç;'Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ve teşkilatımız birlik ve beraberlik içinde Samsun'un sorunlarına, beklentilerine, özlemlerine çözüm bulmaya çalışıyoruz. Samsun yatırımlar konusunda çok ciddi ilerlemeler kaydetti. Önemli hizmetleri şehrimize kazandırmaktan ve bu şehrin her köşesine çivi çakmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.' dedi.
 
HİZMET EKSENLİ BİR PARTİYİZ
AK Parti'nin hizmet eksenli bir parti olduğunu ve 15 yıl da halkın teveccühüyle tek başına iktidar olmanın sorumluluğu içinde hareket ettiklerini belirten Kılıç;' 2002 yılında büyük bir aşk ve şevkle başladığımız iktidar yolculuğu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde tüm hızıyla devam ediyor. Partimizin önünde önce 2019 sonra 2023 hedefleri var. Yarın seçim varmış gibi çalışarak halkımızla hep el ele gönül gönüleyiz. Bizler siyaseti milletimizle birlikte yapıyoruz. AK Parti'nin kaderiyle Türkiye'nin kaderi aynıdır. Bu sevgi hiç bitmeyecek.' diye konuştu.
 
SAMSUN YOLUNA DEVAM EDECEK
Samsun'un spor ve sağlık kenti olma yolunda önemli mesafeler kat ettiğini sözlerine ekleyen Kılıç;'Benim bakanlığım dönemin de spor yatırımları, gençlik merkezleri başta olmak üzere Samsun önemli spor tesislerine sahip oldu. Şimdi sağlıkta yine dev yatırımları şehrimize kazandırıyoruz. İlçelerimize yapılacak olan hastaneler ve Türkiye'de yapılacak olan 22 şehir hastanesinden birinin Samsun'da yapılacak olması bu şehir için gurur vericidir. Gece gündüz demeden 'Samsun'a daha ne katabiliriz?' düşüncesiyle güne başlıyoruz. 'Durmak yok yola devam' azmiyle önümüze bakmaya devam ediyoruz.' diyerek sözlerini tamamladı.
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2017, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER