Beşi Bir Yere Toplanmışlar, Bunların Alayı Fısss!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Samsun'da düzenlediği mitingte; "Zillet ittifakından Türkiye cumhurbaşkanı çıkmaz. Allah'ın izniyle 24 Haziran'da Türkiye Cumhuriyeti'nin 13. cumhurbaşkanı ilk turda seçilecek, o isim de Sayın Recep Tayyip Erdoğan olacaktır" dedi.

Beşi Bir Yere Toplanmışlar, Bunların Alayı Fısss!

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türk düşmanlarıyla el ele verip aynı hizaya giriyorlar. Türkiye'ye diş bileyen çevrelerle aynı havzada buluşup beraberce cephe alıyorlar. CHP, İP, HDP, PKK, FETÖ toplanmışlar hep aynı kirli söylemi tekrarlıyorlar. Bunların birbirinden farkı yoktur, bunlarda hayır yoktur, gelecek yoktur asla umut yoktur. Biz 'Cumhur İttifakı' diyoruz, yıkım koalisyonu cumhuriyetin altını dinamitlemekle uğraşıyor." dedi.

Partisince Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen "Çırpınırdı Karadeniz Bakıp Türk'ün Bayrağına" temalı mitingde konuşan Bahçeli, 24 Haziran'daki Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri'ne beş gün kala Türkiye'nin kurtuluş yıllarının ebedi ruhunu taşıyan Samsun'da olduklarını, 99 yıl önce yakılan istiklal meşalesi ile geleceklerini aydınlattıklarını söyledi.

 

 

 

Kahramanlıklarla yazılan Türk tarihinin kılavuzlarıyla ülkenin önündeki sis perdesini araladıklarını, Samsun'un da Cumhuriyetin onuru, cumhurun da oluruyla dün olduğu gibi ihanete ve işbirlikçilere korku saldığını vurgulayan Bahçeli, Cumhur İttifakı'nın, millet aklının Türkiye'nin ve Samsun'un teminatı olduğunu belirtti. 

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucuları ve şehitlerini rahmetle anan Bahçeli, 24 Haziran'daki seçimlerin Türkiye'ye ve Türk milletine yeni güzellikler ve yepyeni bir ruh getirmesini temenni etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 19:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER