Başkanın Bu Sözleri İlçeyi Ayağa Kaldırdı

Samsun 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun “19 Mayıs ne isteyebilir, yolları beton yaparsanız bitti. Oturup rahat rahat yaşayacaksın” sözleriyle, ilçe halkını avam olarak görmesi tepki çekti.

Başkanın Bu Sözleri İlçeyi Ayağa Kaldırdı

 

Samsun 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Samsun’da yerel bir tv kanalında gerçekleştirdiği röportajı, ilçe halkının tepkisine neden oldu.

 

BETON DÖKSEN YETER

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından 17 ilçenin mahallelerine beton yol yapılmıştı. Başkan Topaloğlu, büyükşehir belediyesi tarafından yapılan beton yolları kendi hizmetiymiş gibi belirterek “19 Mayıs’ta çok ciddi işler yaptık. Daha başka yapacak bir şey yok. Yolları beton yaptınız mı bitti” sözleri ile ilçe halkını avam görmesi tepkilere neden oldu.

 

19 MAYIS’A YAPACAK BİR ŞEY YOK

Başkan Topaloğlu’nun bu sözleri ilçe halkı tarafından tepki çekti.

Topaloğlu katıldığı programda; “ 19 Mayıs’ta çok ciddi işler yapıyoruz. 19 Mayıs ne isteyebilir? Bütün yollarını beton yaptınız mı bitti. Daha 19 Mayıs’ta yapacak bir şey yok. Daha yapacak bir şeyiniz de yok. Oturup rahat rahat yaşayacaksınız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 12:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Oflu sedat
Oflu sedat - 2 ay Önce

Yaptıgınız habere .. kımse tepkı falan göstermedı iyici agzıyla konuşupta ınsanı germeyın ıllada haber yapacaksanız adam gıbı yapın yapılacak seylerı yapın secıme 3 gun kala kımden nekadar para aldınızda boyle bır haber yapma geregı duydunuz habercıler kasar kalıtesız ınsan görmedım sız kendınızı duzeltın..

SIRADAKİ HABER