Başkan Zihni Şahin Gençlik Kollarını Ağırladı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ile beraberindekileri makamında ağırladı.

Başkan Zihni Şahin Gençlik Kollarını Ağırladı

 

AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından organize edilen Karadeniz Bölge Toplantısı için Samsun’a gelen Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Ak Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, ve bölge illerinin gençlik kolları başkanlarını ağırlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, gençlerin siyasette aktif olmasının gurur verici olduğunu ifade etti.

 

 

Gençlik kollarının siyasetin ilkokulu olduğunu vurgulayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, yeni nesillerin siyasete olan ilgisinin gelecek için önem arz ettiğini belirterek, “Partimizin en güzel yaptığı işlerden birisi gençlik kollarında yetişen evlatlarımızın ülke siyasetine kazandırılması konusundaki öz verili çalışmalarıdır. Bizlerde bir gün bulunduğumuz makamları gençlere devredeceğiz. Gençleri bu yüzden önemsiyoruz. Samsun’da İl yönetimimiz başta olmak üzere ilçe teşkilatlarımızda da gençlerimiz aktif olarak yer alıyor. AK Parti'nin birçok kademesinde gençlik kollarından yetişen ekipler var. Gençlerin önemsendiği bir oluşum olan AK Parti’de bulunmak bizleri her zaman mutlu ediyor” diyerek ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkürlerini iletti.

Öte yandan ziyaret bitiminde hatıra fotoğrafı çekilirken AK Parti Gençlik Kolları üyesi olan üç kişinin ceketinin önünü iliklememesi dikkatli gözlerden kaçmadı.

 
Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2018, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER