Başkan Yılmaz AK Parti Canik İlçe Başkanını Ziyaret Etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, "Birlik ve beraberliğin getirdiği bereket şehrimize yansıyor" dedi.

Başkan Yılmaz AK Parti Canik İlçe Başkanını Ziyaret Etti

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Canik İlçe kongresinde yeniden ilçe başkanı Ercan Eler'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yılmaz, Samsun'daki uyum kültürüne dikkat çekti ve bu anlayışla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 

Yılmaz, "Öncelikle başta İlçe Başkanımız Ercan Eler ve yönetimini tebrik ediyorum. Sizin ve ekibinizle birlikte ülkemiz için yapacağınız faaliyetlerin hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim bu memleket için uyum kültürünü bahşetmiş. Bu uyum sayesinde diğer şehirlerden çok daha hızlı büyüyor ve gelişiyoruz. Bu birlik ve beraberliğin getirdiği bereket şehrimize yansıyor. Önümüzdeki günler çok daha güzel olacak. İnşallah Samsunumuzun geleceğine hep beraber katkı vereceğiz. Allah yolumuzu açık kılsın. 2019 seçimlerinde Türkiye’nin AK Parti iktidarında 2023, 2051,2071 hedeflerinin en zor virajına gireceğiz. Bu bakımdan 2019 yılı çok önemli. İnşallah birlik ve beraberlik içinde 2019 yılındaki seçimleri de başarılı bir şekilde bitireceğiz. AK Parti her zaman birlik ve beraberlik partisi ve  daima ilk günkü heyecanla hizmet eden bir parti olmuştur. Cumhurbaşkanımıza da gittiği her yerde gösterilen ilgi bizlerin ne kadar doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Kentimiz için ülkemiz için el ele hizmete devam. Bir kez daha yapılan kongrenin hayırlı olasını dileyerek sizi ve ekibinizi yürekten kutluyorum" dedi.

 

Ziyaretten dolayı Başkan Yılmaz'a teşekkür eden Canik ilçe Başkanı Ercan Eler ise, “Bundan önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve teşkilatımızın tüm mensupları ile birlikte ele ele, yan yana beraber Samsun'umuza hizmet edeceğiz" ifadelerini kullandı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2018, 06:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER