Başkan Tok, Şehitlerimiz Ve Aileleri İçin Ne Yapsak Azdır

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliğinin yeni yerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Tok, Ülkemizin geleceği, devletimizin bekası, vatanımızı müdafaası, bayrağımızın hür ve özgür şekilde dalgalanması için aziz bedenlerini feda eden kahraman şehitlerimizin adını yaşatmak ve hatırasına sahip çıkmak için parklara şehitlerimizin ismini verdik. Şehitlerimizin ismini ve hatırasını parklarımızda ve gönlümüzde yaşatıyoruz.” dedi

Başkan Tok, Şehitlerimiz Ve Aileleri İçin Ne Yapsak Azdır

 

EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim, Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Samsun Şube Başkanı Sadık Aydın, EMŞAV Yönetim Kurulu üyeleri, şehit yakınları ve gaziler ile bir araya gelen Başkan Erdoğan Tok Başkan Erim'e vakfın yeni yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

 

ERİM’DEN BAŞKAN TOK’A TEŞEKKÜR

 

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un her zaman en büyük destekçilerinden biri olduğunu ve şehit yakınları için kapısının her zaman açık olduğunu belirten EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim; “Her zaman olduğu gibi yeni yerimizin yapımında da Başkanımız Erdoğan Tok’a katkılarından ötürü teşekkür ediyorum. Başkanımızın bu konulara oldukça hassas olduğunu biliyoruz. Şehitlerimizin adını yaşatmak ve hatırasına sahip çıkmak için parklara şehitlerimizin ismini vermesi biz şehit yakınlarını ve gazilerimizi oldukça mutlu ediyor. Başkanımızın ziyareti bizi çok memnun etti. Kendilerine, bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.” şeklinde konuştu.

 

 

“ŞEHİTLERİMİZİN İSMİNİ VE HATIRASINI PARKLARDA YAŞATIYORUZ”

 

“Bu vatanı vatan yapan ve dünyada eşi benzeri olmayan zaferlere taşıyan şehitlerimiz ve aileleri için ne yapsak azdır” diyen Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; "Bizim de severek destek olduğumuz vakfın yeni yerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Şehitlerimiz bizim için önemli. Onlar için ne yapsak azdır. Ülkemizin geleceği, devletimizin bekası, vatanımızı müdafaası, bayrağımızın hür ve özgür şekilde dalgalanması için aziz bedenlerini feda eden kahraman şehitlerimizin adını yaşatmak ve hatırasına sahip çıkmak için parklara şehitlerimizin ismini verdik. Şehitlerimizin ismini ve hatırasını parklarımızda ve gönlümüzde yaşatıyoruz. Onlar olmamış olsaydı bizler bu vatan topraklarında huzur içersin de olamazdık.  Gerçekten önemli mücadeleler verildi ülkemizde bu mücadeleler de devam etmekte. Çıktığımız bu yolda bu ziyareti oldukça önemsiyoruz. Eğer şehitlerimiz olmasaydı bizler bu vatan topraklarında faaliyet gösteremezdik. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Bilal Bey'i de tebrik ediyorum. Bir yolculuğa çıktık. Bu ilçede önemli işlere imza attık. İnşallah Allah bize nasip ederse ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizim birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız var. Maalesef içeriden ve dışarıdan ülkemizi bölmek ve parçalamak isteyen şer güçler her zaman var olmuştur ve var olmaya devam edecektir. Ama eğer birlikte hep beraber olursak Allah’ın izniyle bunların da üstesinden geleceğiz. Ne zaman ki 15 Temmuz Darbe girişiminde vatandaşımız vatan ve bayrak söz konusu olunca hemen bir araya gelebildiler. Bir sürü ortak birlikteliklerimiz var. Birlikteliklerimizi ön plana çıkararak, birbirimizi daha çok sevmemiz gerektiğinin inancı içerisinde olduğumu belirtmek istiyorum. Bu vesileyle şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, hayırla yad ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 12:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.