Başkan Taşçı, Türkiye'nin Şahlanışını Durduramayacaklar

Atakum Belediyesi Geleneksel Mahalle İftarlarıyla Atakumluları buluşturmaya devam ediyor. Taflan Sosyal Tesislerinde gerçekleşen mahalle iftarında konuşan Başkan Taşçı, “Yeni dönemde Türkiye’nin şahlanışını kimse durduramayacak” dedi.

Başkan Taşçı, Türkiye'nin Şahlanışını Durduramayacaklar

 

Atakum Belediyesi olarak her akşam gerçekleştirdikleri iftar buluşmalarında vatandaşlarla bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Taflan Sosyal Tesislerinde AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe’nin de katılımıyla gerçekleştirdikleri iftar buluşmasında konuştu. Taflan Merkez, Taflan Camii, Taflan Yalı ve Kurugökçe Mahalleleri sakinlerine hitap eden Başkan Taşçı, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek genel seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verilecek desteklerle, Türkiye’nin yeni bir döneme gireceğini ifade etti.

 

 

TÜM OYUNLARINI MİLLET BOZACAK

24 Haziran Seçimlerinin Türkiye için önemli bir dönüm noktası olduğunu kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Türkiye, 24 Haziran’da kendi kaderini oylayacak. Ya tam manada yerli ve milli bir ülke olacağız, ya da bugüne dek yapılanların da yıkılıp yok olacağı bir ülkede yaşayacağız. Bunun ayrımını yapmak hiç de zor değil. İmam Şafi’nin, "Fitne zamanında düşmanın okları kimi gösteriyorsa o sizin dostunuzdur" sözünden de hareketle, dün yan yana bile yürümekten imtina edenler, bugün kol kola girmiş, sarmaş dolaş bir vaziyette Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a karşı duruyorlar. Askerimize silah sıkan teröristlerle bir olanlar, başörtülü kardeşlerimize türlü hakaretler edenlerle bir olanlar, hepsi Türkiye’nin şahlanışının önünde duruyorlar. Bu anlamda Atakumlu hemşerilerim de 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımıza vereceği desteklerle tüm oyunları bozacak inşallah. Yeni dönemde Türkiye’nin şahlanışını kimse durduramayacak” diye konuştu.

 

 

TÜRKİYE’NİN BAYRAMI OLACAK

Atakumlularla her buluşmasında mutluluk duyduğunu ifade eden AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe, “Atakumlu hemşerilerimle bir araya gelmekten her zaman mutluluk duyuyorum. Bizleri bir araya getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür ediyorum. Ramazan ayının sonlarına yaklaşırken, inşallah önce Ramazan Bayramına, sonra da 24 Haziran Bayramına erişeceğiz. 25 Haziran sabahı, sistem değişikliğinin tam manasıyla sağlandığı, hızlı gelişen bir ülkeye uyanacağız. Türkiye’nin bayramı olacak yeni dönemde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğiniz desteklerle, Filistin’de, Şam’da, Doğu Türkistan’da öldürülen, türlü işkencelere maruz bırakılan din kardeşlerimizin de umudu olacaksınız” şeklinde konuştu.

 

 
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER