Başkan Sarıcaoğlu'na Belediye Personelinden Sevgi Çiçeği

Kavak Belediye çalışanları Başkan İbrahim Sarıcaoğlu’na sevgi çiçeği verdi.

Başkan Sarıcaoğlu'na Belediye Personelinden Sevgi Çiçeği

 

Belediye personeline yönelik yaptığı istişare toplantısında çalışanlarının üzerinde  “ Başkanımız seni çok seviyoruz”  notu yazılı çiçek verilen Başkan Sarıcaoğlu, duygu dolu anlar yaşadı.

 

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Belediye personeli ile genel istişare ve değerlendirme toplantıları kapsamında Belediye toplantı salonunda bir araya gelerek ilçede gerçekleştirilen çalışma hizmetlerin genel bir değerlendirmesini yaptığı sırada çalışanlarının kendisine sürpriz bir şekilde verdiği çiçek karşısında duygu dolu anlar yaşadı.

 

2017 BAŞARILI GEÇTİ

Tüm personelinden son derece memnun olduğunu vurgulayan Başkan Sarıcaoğlu, “Tüm personelim benim için çok kıymetli. Geçen yıl gerçekten olağanüstü bir performans ile ciddi işler çıkardınız. Gecenizi gündüzünüze kattınız. Şunu biliniz ki burada çalışan tüm personelimiz bizim kardeşimiz. İşini düzgün yapan evine helalinden ekmek götürmek isteyen herkesin arkasında varım. Yeter ki işinizi doğru yapın. Vatandaşın sesine, isteğine kulak tıkamayın yanınıza gelen herkesin güler yüzle sizden ayrılmasını sağlayın” diye konuştu.

 

 

HEPİNİZE HAYIRLI OLSUN

Konuşmasında taşeronlarla ile ilgili çıkan yasal düzenleme hakkında da bilgi veren Başkan Sarıcaoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın taşeron kardeşlerimiz için çıkarmış olduğu yasal düzenleme ile birçoğunuz kadrolu Belediye işçisi olarak çalışacaksınız. Bu düzenleme ile tüm sosyal haklardan faydalanacak yarınım ne olacak korkusu içerisinde artık olmayacaksınız. Tüm taşeron kardeşlerimizi tebrik ediyor kadroya geçecek kardeşlerimize de hayırlı olmasını diliyorum. Belediye personellerimizin yapmış olduğu sürprize ve ayrıca Belediye hizmetlerinde büyük özveride bulunarak çalışan tüm kıymetli şantiye ve daire personelime teşekkür ediyorum. ”

 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2018, 08:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER