banner176

Başkan Osman Genç, Tüm Enerjimizle Şehrimiz İçin Çalışıyoruz

Belediye personeli ile biraraya gelen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Canik Belediyesi olarak kocaman bir aileyiz. Bütün enerjimizle şehrimize daha fazla hizmet etmek için çalışıyoruz" dedi.

Başkan Osman Genç, Tüm Enerjimizle Şehrimiz İçin Çalışıyoruz

 

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, belediye personeli ile biraraya geldi. Canik Kültür Merkezi'nde düzenlenen yemeğe Başkan Osman Genç'in yanısıra belediyede görevli memur personel katıldı. Çalışanlarla sohbet eden Başkan Genç, dünya ölçeğinde bir vizyonla Samsun'un ve Türkiye'nin gelişimine katkıda bulunduklarını belirterek, belediye olarak bütün enerjileriyle şehre daha fazla hizmet etmek için çalıştıklarını söyledi.

 

 

KALİTE BELGELİ BELEDİYE

Amaçlarının halka hizmet etmek ve onları mutlu etmek olduğunu belirten Başkan Genç, "14 yılda eğitim, kültür, sanat, spor yatırımları başta olmak üzere kentsel dönüşüm ve ticaret gibi yatırımlarla şehirlerin yarıştığı 21. yüzyılda şehrimizi 2023'e hazırlıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızdan üç yıl üst üste ödül alan bir belediyeyiz. Logomuz dünya üçüncüsü. TSE 9001 Kalite Yönetim Belgesi'ne sahibiz. Bu kaliteyi sürdürmek daha önemli” dedi.

 

 

DÜNYA ÖLÇEĞİNDE VİZYON

Dünyanın pek çok yerinde eserler ortaya koyarak Samsun'u dünyaya açan bir belediye olduklarına işaret eden Başkan Genç, "Dünya ölçeğinde bir vizyonla sadece Canik’in değil, Samsun’un ve Türkiye’nin de gelişimine katkıda bulunuyoruz. Canik Belediyesi bir markadır. Bu markayı daha yukarı çıkarmak için çalışıyoruz. Her projemizde, her aldığımız ödülde işçisiyle, memuruyla tüm arkadaşlarımızın alın teri ve imzası vardır" diye konuştu.

 

 

BİZ İYİ BİR EKİBİZ

Belediyeciliğin bir ekip işi olduğuna vurgu yapan Genç, "Çalışmak, millete hizmet etmek ibadetlerin en güzelidir. Biz bir ekibiz ve halkımıza yaptığımız tüm hizmetlerde her çalışanımızın emeği var. Bu başarıda kiminin beden gücü, kiminin fikir gücü var. Kalkınmanın yerelden başladığı günümüzde tüm çalışanlarımızın katkısı şehrimiz ve ülkemiz adına çok önemlidir. İnşallah enerjimizi daha da arttırarak ilçemize, şehrimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

 
Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2018, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180