Başkan Halil Akgül, Başım Dik Alnım Ak!

Cumhur İttifakının Ak Parti Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Halil Akgül seçim çalışmaları kapsamında esnafı gezdi. Halil Akgül “Başım dik, alnım ak”dedi.

Başkan Halil Akgül, Başım Dik Alnım Ak!

 

Belediye Meclisi adayları ve ilçe teşkilatı ile esnafları tek tek gezen Salıpazarı Belediye Başkanı ve Ak Parti Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Halil Akgül, “31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için start verdik. Teşkilat mensuplarımız ve belediye meclisi adaylarımız ile Salıpazarı esnafını ziyaret ettik. İlgi ve samimiyetlerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz seçimden seçime sahalara çıkmıyoruz. 10 yıldır halkımızın içerisindeyim. Bu gün bir kez daha gördüm ki Salıpazarı halkımızın gönlünde yer edinebilmişim. Bana yaklaşımları, samimiyetleri ve bizden beklentileri karşısında ilki de bu milllete hizmet yolunu seçmişim.

 

 

“BAŞIM DİK,ALNIM AK”

Esnafları tek tek ziyaret edip, onlarla sohbet eden Ak Parti Belediye Başkan Adayı Halil Akgül “Bilerek ve isteyerek kimsenin kalbini kırmamaya çalıştım. Netice de insanız. Bizim de kusurlarımız olmuştur. Ama onlar beni bağırlarına bastılar. Güler yüzle karşıladılar. Kimse kimsenin kara kaşına kara gözüne bakmıyor. Hizmete, iyi niyete,hoş görüye, hayallelere değil gerçeklere bakıyorlar. 10 yıldır yaptıklarımız ortada.  Başım dik, alnım ak. Allah’ın izni halkımızın teveccühü ile bir  beş yıl daha bu millete ve ilçeme hizmet etmek istiyorum. Onlar beni hiç bir zaman mahçup etmedi, bende daima onların hizmetinde oldum.”dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 13:59
YORUM EKLE