Başkan Dündar'dan Kampüs Ziyareti

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, 2018 – 2019 Akademik Yılının ilk haftasında Çarşamba Güneşdoğdu Kampüsünü ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.

Başkan Dündar'dan Kampüs Ziyareti

 

2018 – 2019 Akademik Yılı’nın ilk haftasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çarşamba Güneşdoğdu Kampüsü’nde öğrencilere aşure ikramında bulunuldu. Çarşamba Belediyesi ve OMÜ Öğrenci Konseyi tarafından düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ve Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeliğil ve öğretim görevlileri de katıldı.

 DÜNDAR, 2018 – 2019 AKADEMİK YILI HAYIRLI OLSUN”

Çarşamba Güneşdoğdu Kampüsü’nde yükseköğrenim öğrencileriyle sohbet eden Belediye Başkanı Dündar, 2018 – 2019 Akademik Yılı’nın hayırlı olmasını diledi. Başkan Dündar, “Çarşamba İlçemiz; Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi, İletişim Fakültesi ve Meslek Yüksek Okullarında öğrenim gören 4 binden fazla yükseköğrenim öğrencisine ev sahipliği yapıyor. Bu yıl farklı şehirlerden ilçemize yeni yükseköğrenim öğrencileri geldi. Kendilerine hoş geldiniz diyorum. Buralarda öğrenimlerini tamamlayan öğrencilerimizin mesleki hayatlarında çok iyi yerlere geleceklerine inanıyorum.” diye konuştu.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2018, 06:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER