Başkan Dündar, Hemşehrilerine Teşekkür Etti

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde rekor oyla destek veren hemşehrilerine teşekkür etti.

Başkan Dündar, Hemşehrilerine Teşekkür Etti

 

Çarşamba İlçesi 24 Haziran Pazar günü yapılan seçimlerde Samsun’da 100 binin üzerinde nüfusu bulunan ilçeler arasında seçimlerde % 77 oy oranıyla birinci oldu. Çarşamba halkı, 16 yıldır Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’ye desteğini rekor oyla gösteriyor.

 

 

“BÜYÜK İLÇELER ARASINDA ÇARŞAMBA 1. OLDU”

 

24 Haziran seçimlerinin Türk demokrasi tarihine altın harflerle yazılacak bir seçim olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Dündar, “Büyük ilçeler arasında Çarşamba’yı birinci yapan, tüm hemşehrilerime demokrasi şölenine yapmış oldukları katkı için teşekkür ediyorum.” dedi. Türkiye’nin önünde yeni bir dönemin olduğunun altını çizen Başkan Dündar, “Cumhurbaşkanlığı yönetim sisteminin ilk Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile ülkemiz çok daha aydınlık yarınlara taşınacaktır. İradelerini en güçlü şekilde sandığa yansıtan hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanımıza ve partimize gösterilen desteğin yanında; İlçemizdeki ulaşımdan altyapıya, kentsel dönüşümden sosyal tesislere, eğitim spor yatırımlarından sağlık yatırımlarına kadar yaptığımız hizmetlerin halkımız nazarında da takdir edildiğini görmekten mutluluk duyduk. Partili, partisiz tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

 

 
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER