banner176

Başkan Adayı Eyüp Aydın'dan Sandığa Davet

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Eyüp Aydın, 09/01/2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan seçime bütün SMSO üyelerini davet ederek, katılımın yüksek oranda olmasının gelecek günler açısından oldukça önemli olduğunu söyledi.

Başkan Adayı Eyüp Aydın'dan Sandığa Davet

 

Uzun zamandır devam eden seçim çalışmaları ve sürecinin 9 Ocak’da Samsun Madeni Sanatkar Odası Aydın Şahin Konferans Salonunda yapılacak seçimli genel kurul ile nihayetleneceğini söyledi. Saat 13:30 da başlayacak bu önemli gün için bütün SMSO Üyelerini kurulda oylarına sahip çıkmak üzere davet ettiğini ifade eden Eyüp Aydın, “ Bu yola çıktıkları ilk günden bu yana, büyük bir aile olduğumuzu, geleceğimizi de ancak bir araya gelerek güvence altına alabileceğimizi vurguladık. Evet biz gerçekten büyük, ve bir araya geldiğimizde yıkılmayacak kadar da güçlüyüz. Şimdi bu gücü, bu birlikteliği, bu aileyi gösterme, tescilleme zamanıdır. 9 Ocak Salı günü, Madeni Sanatkar Odası bütün üyeleri ile birlikte, seçime sonrasında ise geleceğe çok önemli bir adım atacaktır” diye konuştu.

 

ÖNCE BİR OLACAĞIZ

Yapılacak genel kurulda sandıktan sadece bir başkan ve yönetim kurulu çıkmayacağını söyleyen Aydın, “ Sandıktan birlik, beraberlik ve aynı hedef için ortaya konulan enerji çıkacaktır. Samsun Madeni Sanatkarlar Odası, önce üyeleri sonrasında ise esnafımız için yapılması gereken ne varsa öncü ve örnek olacaktır. Düşündüklerimizi, hedeflediklerimizi, proje ve hizmetleri hep birlikte hayata geçireceğiz. Geriye bakarak değil, ileriye ve geleceğe yönelik bir mücadelenin içerisinde olacağız. Yarınlarımızı daha güçlü ve güvenli hale getirmek bizim elimizde. Bunu ise ancak çok çalışarak yapabiliriz. Bütün bunlar için önce genel kurul, sonra sandıklarda yerimizi alarak irademizi vereceğimiz oylar ile yansıtmamız gerekiyor” şeklinde konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2018, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180