Başkan Adayı Cavit Yıldırım, Artık Söz Esnafın!

Samsun Kahveciler-Gazinocular-Büfeciler-Otelciler-Çay Ocakları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Cavit Yıldırım, esnaf ve sanatkara cumartesi günü yapılacak olan oda seçiminde sağduyu çağrısında bulundu.

Başkan Adayı Cavit Yıldırım, Artık Söz Esnafın!

 

Samsun Kahveciler-Gazinocular-Büfeciler-Otelciler-Çay Ocakları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Cavit Yıldırım, oda seçiminin 31 Mart Cumartesi günü yapılacağını hatırlatarak, ''Seçim yaklaştıkça yapılan açıklamalarla tansiyonun arttığını üzüntüyle gözlemekteyiz. Bizim odamız saygın, esnafımız sağduyuludur. Bu tür açıklamalara prim vermeyecekleri gibi, kimi başkanlığa yakıştırıyorsa hatırdan öte vicdanlarının sesini dinleyerek oylarını kullanacaklardır'' dedi.

 

 

Başkan Adayı Cavit Yıldırım, ''Hepimiz uzun zamandır esnaflarımızla bir araya gelerek kendimizi ifade ettik. Onların sıkıntılarını dinleyip projelerimizi anlattık. Bizden beklentilerine şahit olduk. Bu saatten sonra yapılacak en güzel şey, onların sorunlarını, beklentilerini ve özlemlerini seçimi kazanacak olan arkadaşın yerine getirecek olmasıdır. Kim seçilirse seçilsin, burada asıl önemli olan hizmettir. Biz de bu hizmete talibiz. Esnaflarımızın helal oyları ile seçildiğimiz takdirde, görev aldığım sürece namusum ve şerefimle bu bayrağı taşıyacağıma söz veriyorum'' dedi.

 

 

''Cumartesi günü yapılacak olan seçimlerin önce esnaf ve sanatkarımıza, Samsun'umuza ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum'' diyen ''Esnaf ve sanatkarımızın 3 ay içinde ne kadar heyecanlı ve kaliteli bir esnaf olduğunu bir kez daha görmenin huzuru içindeyim. Bugüne kadar biz konuştuk, bundan sonra son sözümüzü esnafımız söyleyecektir. Yüce rabbim çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın'' diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2018, 10:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER