At Gözlüğü İle Bakan İyi Partililere Belgeli Haber

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Samsun’da düzenlediği mitinge ilginin az olması haberlerinden rahatsız olan İyi Partililere belgeleri ile yanıt verildi.

At Gözlüğü İle Bakan İyi Partililere Belgeli Haber

 

İyi Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, 24 Haziran seçimleri öncesinde Samsun'da miting düzenledi. Cumhuriyet Meydanı'nda Samsunlularla buluşan Akşener, hükümetin izlediği politikaları eleştirerek vaatleri ile ilgili konuştu.
 

CHPLİLER DE KURTARAMADI
Mitinge katılım sağlayan CHPlilerinde olduğu gözlemlendi. Kalabalık bir katılım olması beklenen miting alanında Samsunlular'ın Meral Akşener ve İyi Parti’ye ilgi göstermemesi partililerde şok etkisi yarattı.

 

 

İYİ PARTİLİLER İTİRAZ ETTİ

GerçekTaraf.com haber sitesinden yayınlanan habere İyi Partililer itiraz etti. Görüntülerin fotoşop olduğu, miting öncesi kimse yokken çekildiği gibi bahaneler uyduruldu.

 

O FOTOĞRAF BELGELENDİ

Meral Akşener’in miting alanında olduğu anda havadan görüntülenen Cumhuriyet Meydanı fotoğrafının gerçek olmadığını iddia eden İyi Partililere belgeli yanıt verildi. Havadan miting alanını fotoğraflayan Muhabir Erdi Demür, sosyol medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Meral Akşener mitingi fotoğrafları saat 14.43'te Aksener sahneye çıktığından 8 dk sonra çekildi. İnanmayanlar görüntülerde izleyebilir Meral Hanım görülüyor orda. Tartışmak mantıksız.." dedi.

Erdi Demür fotoğrafın miting anında çekildiğini belgelemek içinde, fotoğrafların çekildiği saati paylaştı;

 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2018, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER