Akıl Oyunları Salıpazarı'nda Törenle Açıldı

Salıpazarı Belediyesi “1. Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları El Sanatları Sergisi” düzenlenen törenle açıldı.

Akıl Oyunları Salıpazarı'nda Törenle Açıldı

 

Bu yıl 1.si düzenlenen sergisinin açılışını Salıpazarı Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın ve Belediye Başkanı Halil Akgül yaptı.

 


Başkanl Akgül, “1. Akıl Oyunları’nda öğrenci, öğretmen, velilerimizle birlikte bu etkinlikte olmaktan  mutluluk duyuyoruz” dedi.


Belediye olarak  çocuklara her türlü konuda hizmet ettiklerini vurgulayan Başkan Akgül, “ilçemizdeki çocuklara elimizden gelen her türlü katkıyı sağlamaya çalışıyoruz. Umarım bu birliktelik çocuklarımıza olumlu bir şekilde yansıyacaktır” diye konuştu.

 Birçok akıl oyunları bulunan serginin 3 gün süreyle ücretsiz olarak tüm Salıpazarı’na  halkına hizmet edeceğini belirten Akgül, “Sosyal ve kültüre her türlü girişime destek veren bir belediyeyiz. İlçemizde de bu amaçla hem sağlıklı hem de eğitici ahşap oyunlarını çocuklarımızla buluşturmak amacıyla bu sergimizi açtık.”dedi.Başkan Akgül ve Kaymakam Günaydın oyun stantlarını gezerek çocuklarla oyun oynadı.

 

 

Salıpazarı Hasan Çelebi Çok Programlı Lisesi Kapalı spor salonunda başlayan oyunlar üç gün süreyle tüm çocuklara ücretsiz olarak sunulacak.

 
 
Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174