AK Partili Belediye Başkanlarının Performansı Vatandaşa SMS İle Soruluyor

AK Parti Genel Merkezi yerel seçim öncesinde yaptığı anketlerle belediyelerin performansını ölçüyor. Genel Merkez, Samsun'da, vatandaşlara "Belediye başkanından memnun musunuz, 10 üzerinden kaç puan verirsiniz? Nedenini açıklar mısınız?” şeklinde soruları barındıran SMS gönderiyor.

AK Partili Belediye Başkanlarının Performansı Vatandaşa SMS İle Soruluyor

 

AK Parti, yerel seçimlere dönük saha çalışmasını hızlandırdı. Saha araştırması başlatan genel merkez, bir yandan anket çalışmalarıyla yerel yönetimlerin performansını bir yandan da beklentileri tespit ediyor.

Yerel seçimler için saha araştırması başlatan AK Parti, bir yandan yaptığı anket çalışmalarıyla yerel yönetimlerin performansını vatandaşa sorarken; bir yandan da halkın belediyelerden beklentilerini tespit ediyor.

‘Gönül belediyeciliği’ kapsamında, vatandaşların başkanlara her zaman ulaşıp ulaşamadığına, onların sorunlarını dinleyecek mesafede olmasına, başkanların yardıma ihtiyacı olan yoksul vatandaşlar hakkında bilgi sahibi olmasına, sık sık esnafla bir araya gelip gelmediğine ve zamanın büyük bir çoğunluğunu halkla iç içe geçirip geçirmediğine dikkat ediliyor.

 

BÜYÜKŞEHİR VE 16 İLÇE AK PARTİ'DE 

Samsun'da AK Parti'nin kazandığı Büyükşehir Belediyesi ve 16 ilçe belediyesi bulunuyor.  Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Vezirköprü Belediye Başkanı İ.Sadık Edis, Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu görevlerine devam ediyor. 

 

AK PARTİ VATANDAŞA SORUYOR 

AK Parti Genel Merkezi, halkın belediyenin hizmetlerinden memnun olup olmadığını ölçmek isteyerek, vatandaşlara ‘Belediye başkanından memnun musunuz, 10 üzerinden kaç puan verirsiniz? Nedenini açıklar mısınız?’ sorularını içeren SMS’ler yolluyor. Anket çalışması kapsamında vatandaşların belediyelerden memnun olup olmadığının araştırması yapılıyor.

HedefHalk

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 08:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER