banner176

AK Parti Gençlik Kollarında Ülkücü İşareti Yaptı

Samsun Tekkeköy Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Büyük Gençlik Buluşması’nda parti üyesi olan bir kişi ülkücü işareti yaptı.

AK Parti Gençlik Kollarında Ülkücü İşareti Yaptı

 

Tekkeköy Belediyesi Kutlukent Düğün Salonunda düzenlenen Büyük Gençlik Buluşmasına Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Karmil, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Alican Mırık, Koordinatörler Okan Gül ve Mücahit Düzenli, Ak Parti Tekkeköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sefa Anıl ile Gençlik Kolları üyeleri ve mahalle temsilcileri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Tekkeköy Gençlik Kolları Başkanı Sefa Anıl, bugün oturma günü değil dik ayakta kalma günü, Tekkeköy olarak dimdik, ayakta olduğumuzu gösterme günü diyerek, "Ben bu yola çıktığımda ilk olarak şunu dedim. Biz Tekkeköy gençliği olarak bambaşka olacağız, çok büyük çalışmalar yapacağız. Ben bunu tek başıma halledemem. Sadece sizin desteğinizle, partimize, reisimize bağlılığınızla halledeceğiz. Bugün oturma günü değildir. Bugün ayakta kalma, dik durma günüdür. Sokaklarda olacağız meydanlarda olacağız. Şiddet göstermeden dik duruşu sokaklarda göstereceğiz. Biz bu toplantıları hak için, ümmet için, mazlumlar için sadece ve sadece Allah'ın rızasını kazanmak için yapmalıyız. Tekkeköy Gençlik Kolları olarak liderine yakışır bir gençlik kolları olmalıyız" diye konuştu.

 

 

Programın sonunda hatıra fotoğrafı çekinmek için toplanan Tekkeköy Gençlik Kolları üyeleri AK Parti’nin sembolü haline gelen Rabia işaretini yaparken bir kişinin ise ülkücülerin kullandığı kurt işaretini yapmasını dikkatlerden kaçmadı.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2018, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER