Abdullah Karapıçak, 'Samsun’u Şer Odaklarına Teslim Etmeyeceğiz'

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, yerel seçimlerde Cumhur ittifakının kazanacağını belirterek ‘Samsun’u şer odaklarına teslim etmeyeceğiz’ dedi.

Abdullah Karapıçak, 'Samsun’u Şer Odaklarına Teslim Etmeyeceğiz'

 

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Abdullah Karapıçak 31 Mart Mahalli İdareler seçimi ve Cumhur İttifakı hakkında açıklamalarda bulundu.

 

Samsun’u Ehline Emanet Edeceğiz

Karapıçak, 15 Temmuz sonrası AK Parti ve MHP birlikteliğine vurgu yaparak “MHP her bir neferi ile 31 Mart gününe kadar var gücüyle çalışacaktır” dedi.

Karapıçak; “15 Temmuz’da taban tarafından kendiliğinden oluşan sonrasında iki pek muhterem lider tarafından ismi koyulmuş, Yenikapı’da hayat bulan 16 Nisan halk oylamasıyla çatısı örülen, 24 Haziran Seçimleriyle genişlik ve derinlik kazanan Cumhur ittifakı, Türkiye Cumhuriyeti'nin sistemsel açmaz ve ihtiyaçlarını telafi ederek muhasım odaklara set çekmiştir. 31 Mart mahalli idareler seçimi ile ise 24 Haziran seçimlerinin zaferiyle de sistemin hazırlık ve oluşum aşaması tamamlanmış ve uygulama dönemine geçilmiştir. Şer odakları hem yurt içinde hem de yurt dışında ülkemiz için beka sorununu teşkil etmekte. Bilge Lider’imiz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’in belirttiği gibi beka meselesinin söz konusu olduğu yerde biz 3 5 belediye fazla aldık veya az aldık mantığıyla değil ‘önce ülkem ve milletim’ düsturuyla sistemi inşa eden Sağduyunun Birlikteliği, Cumhur İttifakı’nın zaferine odaklanacağız. Bu ruhla Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini inşa eden Cumhur İttifakı’nın başarıyla ulaşması için MHP her bir neferi ile 31 Mart gününe kadar var gücüyle çalışacaktır. ‘Beka için milli karar, Cumhur için istikrar’ diyeceğiz ve aziz milletimizin sağduyusu ile Samsun’u Ehline Emanet’ edeceğiz” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 22:39
YORUM EKLE