Abdullah Karapıçak; 'Mahkemede Hesaplaşacağız'

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, belediye meclis üyesi adaylarının belirlenmesi üzerine sosyal paylaşım siteleri üzerinden organize bir saldırıya maruz kaldıklarını belirterek, "Bunlarla ilgili hukuk mücadelesi başlatıyoruz" dedi.

Abdullah Karapıçak; 'Mahkemede Hesaplaşacağız'

 


Meclis üyesi adaylarının belirlenmesiyle paralel sosyal paylaşım siteleri üzerinden yapılan iftiraları üzülerek izlediklerini belirten Abdullah Karapıçak, "Bir yere meclis üyesi olamadığı, yer bulamadığı, istediğinin aday gösterilmediği için partimize ve tarafıma bel altı saldırılar yapıldığına şahit olmaktayız. Beni yaşam tarzım, siyasi görüşüm belli. Benim duruşum belli. Bana maddi manevi, aileme kadar bir saldırı yaşıyorum. Yapılan saldırının organize şekilde yapıldığı kuşkusu içerisindeyiz ve bununla ilgili hukuk mücadelesi başlatıyoruz" dedi.

Kendisinin MHP Samsun İl Başkanı olduğunu, kimsenin kara gözü kara kaşı için meclis üyesi adayı yapamayacağını, partiye daha fazla oyu kim getirirse onu aday yapması kadar doğal bir şey olamayacağını kaydeden Karapıçak, "Listelerde istediklerini bulamayanlar organize şekilde saldırı yapmakta. Saldırının boyutu o dereceye gelmiştir ki, başkasının eşini bizim eşimiz gibi göstererek saldırı düzenleyenler dahi var. Kimsenin benimle aynı görüşte olmak zorunluluğu yok ama kimsenin de kimseye iftira atma hakkı da yok" diye konuştu.

Samsun Etik Haber

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 20:48
YORUM EKLE