Abdullah Karabıçak; 'Erhan Usta Yürekli Çıktı, Necattin Demirtaş Koltuk Sevdalısı'

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, Erhan Usta'nın Büyükşehir Belediyesi'ne 'bağımsız aday' olarak çıkmasını yüreklilik olarak görürken, İYİ Parti'ye geçen Demirtaş'ın da koltuk sevdalısı olduğunu savundu

Abdullah Karabıçak; 'Erhan Usta Yürekli Çıktı, Necattin Demirtaş Koltuk Sevdalısı'

 

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Milletvekili Erhan Usta ve İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkan Adayı olan Necattin Demirtaş'la ilgili Samsun Haber Ajansı'na konuştu.

 

ERHAN USTA PARTİSİNİ SATMADI

Erhan Usta'nın bağımsız adaylığını değerlendiren Karapıçak, "Yürekli olan insanlar kendi partisini bırakıp, başka partiye geçmez. Erhan Usta yürekli çıktı ve başka partiye gitmeyip bağımsız aday oldu. Ben bağımsız aday oldu iyi yaptı demiyorum ama en azından partisini satmadı" dedi.

 

KOLTUK SEVDASINA REZİL DURUMA DÜŞTÜ

İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş'ın MHP'yi bırakıp koltuk sevdasına İYİ Parti'ye geçtiğini ifade eden İl Başkanı Karapıçak, "MHP'den başka partilere geçen herkes koltuk sevdasına gitmiştir. Siyasette 'bana buradan başkanlık çıkmadı' diye ne olursa olsun hangi yolla olursa olsun 'ben başkan olmalıyım' işi insanı kötüye götürür. Necattin Demirtaş, MHP ilkelerini İYİ Parti'de yaşatamaz. Başkasının ağacının altında siz gölgelenemezsiniz. Türk milliyetçisi bir insanın koltuk peşinden gidip de rezil duruma düşmesine ben üzülüyorum. Bu kişi de öyle oldu" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 11:02

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.