2017 İMG Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu - Vİdeo Haber

İnternet Medya Grubu (İMG) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen İMG Medya Ödülleri sahiplerini buldu.

2017 İMG Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu - Vİdeo Haber

İnternet Medya Grubu (İMG) tarafından her yıl geleneksel olarak GerçekTaraf.com haber sitesi sahibi Okan Çakır ve Meydannet.com haber sitesi sahibi Ünal Yavuz tarafından düzenlenen İMG Medya Ödülleri sahiplerini buldu.

Geçtiğimiz yıl Sheraton Otel'de 1.si düzenlenen İMG Medya Ödülleri'nin bu yıl 2.si Anemon Hotel'de yapıldı. Samsun İnternet Medya Grubu tarafından 2.5 aylık titiz bir çalışma ile hazırlanan gece de 2017 yılının başarılı olmuş kişi, kurum ve kuruluşları özel bir geceyle sahiplerini buldu. 

 

21 Dalda Ödül Verildi
Yılın siyasetçisi, yılın belediye başkanı, yılın yöneticisi, yılın bürokratı, yılın eğitim kurumu, yılın proje ödülleri, yılın sivil toplum kuruluşu, yılın iş adamı, yılın akademik ödülü, yılın genel müdürü, yılın iş kadını, yılın gazetecisi, yılın hastanesi, yılın kurumu, yılın AVM'si, yılın derneği, yılın firması, yılın kadın girişimcisi, yılın internet sitesi, yılın sporcusu dallarında ödüller sahiplerini bulurken, aynı zaman da yılın onur ödülleri kategorisinde önemli isimler ödüllerini aldı.. Toplam 21 dalda verilen ödüller için Anemon Hotel'de 300 kişilik yemekli bir organizasyon hazırlandı.
 
 
 
1 Milyon 562 Bin Kişiye Ulaştı
Samsunhaber.com haber sitesinin destek verdiği canlı yayında izleyici kapasitesi 1 Milyon 562 bin kişiye ulaştı. Samsun'un en büyük markası olan Samsunspor'un da unutulmadığı gece de ödül alan isimlere ödülleri Samsunspor formalarıyla isimleri yazılı bir şekilde verildi. İMG Başkanı Okan Çakır, yaptığı kısa açıklamada; 'Bu ödüllerin her birinin özel bir hikayesi var. Türkiye'de ulusal medya kuruluşları her yıl bunu nasıl başarıyorsa biz de Samsun internet medyası olarak Samsunumuzun ismini tüm Türkiye'ye duyuracağız. Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz ve bu yıl 2.sini gerçekleştireceğimiz bu gecede ödül alan isimleri tebrik ediyorum.' dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER