19 Mayıs Gazeteciler Cemiyetinden Başkan Tok'a Ziyaret

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Bir şehir de medyanın güçlü olması demek, şehrin ve toplumun güçlü olması demektir.” dedi.

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyetinden Başkan Tok'a Ziyaret

 

Geçtiğimiz aylarda yapılan seçim ile 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçilen Yusuf Ziya Çakır ve Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ve gündeme dair konuların konuşulduğu ziyaret sonrası Başkan Erdoğan Tok, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanlını Yusuf Ziya Çakır ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretleri için teşekkür etti.

 

 

ÇAKIR’DAN BAŞKAN TOK’A TEŞEKKÜR

Samsun ve çevresinde cemiyet olarak yapacakları faaliyetleri dile getiren 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır; “Yerel basın alanındaki çalışmaları ve gazetecilik mesleğini, daha iyi noktalara yükseltmek amacıyla çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz. Samsun’un en büyük ilçesi olan İlkadım’da da birçok faaliyete İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’un destekleri ile imza atacağımıza inanıyoruz. Basın ve medya dünyasına verdiği değer için kendilerine cemiyetimiz adına teşekkür ederim” diye konuştu.

 

 

“GÜÇLÜ BİR BASIN HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRIR”

Güçlü bir basın ve medyanın vatandaşlar ile yöneticiler arasında bir köprü olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Gazetecilik mesleği çok büyük sorumlulukları bünyesinde barındırıyor. Yerelden genele her zaman hizmet kalitesini arttırmak için önemli bir olgudur. 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyetimizin de başkan ve yönetim kurulu ile mesleki faaliyetlerinde başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum. 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve yönetim kurulu üyelerimize ziyaretleri için teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 

 
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER