banner176

19 Mayıs Belediyespor Her Branşta Adından Söz Ettiriyor

19 Mayıs Belediyespor Güreş ve Karate takımı oyuncu ve hocaları 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

19 Mayıs Belediyespor Her Branşta Adından Söz Ettiriyor

 

Güreş ve Karate takımı oyuncularını tebrik eden Başkan Topaloğlu; ‘’ Erzincan’da grup maçlarına katılacak olan güreş takımımızın sporcu ve hocalarına başarılar diliyorum. Bizler sizlerden çok şey bekliyoruz. Sporcunun ahlaklı olması bizim önceliğimiz, yenen her zaman yenileni, yenilen de yeneni tebrik etmeli.

 

19 Mayıs Belediyesporumuzda bulunan tüm branşlardaki sporcularımız katıldıkları tüm müsabakalarda ilçemize dereceleri ile gurur yaşattı, bu haklı gururu ilçemize yaşatan sporcularımıza başarılar diliyorum, şahsım ve 19 Mayıs Belediyesi adına ilk göreve geldiğimizden bu yana ilçemizde eğitim ve öğretime çok önem verdik, vermeye de devam edeceğiz. Gençlerimiz gelecekte söz sahibi yerlere gelerek ilçemize daha büyük gururlar yaşatacaklar, ben her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

 

Ziyarette Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M. Serkan Eroğlu, 19 Mayıs Belediyespor Yöneticileri, Güreş ve Karate Spor Hocaları hazır bulundu.

 

 
Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2018, 12:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER