15 Temmuz Gazisi Hakan Karaduman'a Teşkilatlardan Büyük İlgi

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Hakan Karaduman, aday adaylığı çalışmaları kapsamında Çarşamba, Ayvacık, Atakum İlçe teşkilatlarını ziyaret etti.

15 Temmuz Gazisi Hakan Karaduman'a Teşkilatlardan Büyük İlgi

 

Ziyaretlerinde AK Parti teşkilatlarına neden Aday Adayı olduğunu anlatan Hakan Karaduman’a AK Parti teşkilatları büyük ilgi gösterdi.

15 Temmuz Gazisini Mecliste görmek istediklerini belirten teşkilat mensupları Karaduman’a destek vereceklerini kaydettiler.

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Hakan Karaduman, milletvekili seçildiği takdirde Samsun’daki bütün ilçe teşkilatlarıyla uyum için çalışacağını kaydederek, “Ankara’da bir kardeşiniz olarak, sizleri her zaman misafir etmekten memnuniyet duyacağım. Daha güçlü bir Türkiye ve daha güçlü bir Samsun için birlikte çalışacağız” diye konuştu.

“15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Meydanlara İnin!’ Emriyle Ankara’da Genelkurmay Başkanlığı Ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin Ortasında Tankları Genelkurmayın Önünde Teslim Almaya Çalışırken Bacağıma Üç kurşun İsabet Etti Ve Gazi Oldum” diyen Hakan Karaduman, hain ve karanlık güçlere karşı mücadeleyi hiç bir zaman bırakmayacağını da sözlerine ekledi.

 
Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 08:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER